Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


A są bimmery w Anglii chetne na spota??


broq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Siemanko bmw_beer

Broq podaj dokładne namiary na to miejsce , to zrobimy maila do wszystkich mysle

ze pare beemek się znajdzie z UK które w miare mozliwosci podjadą :wink:

Szkoda ze Tomski bez neta to pewnie ze Scotlandu tez by zawinął :lol: :drunk: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a więc Ace-Cafe znajduje sie w Londynie przy drodze A406 (circular road) dokładnie north circular road. To jest pare klometrów od wembley post code to nw10 7 nie jest pełny ale pełnego nie znam ale widac to z drogi A406 i kazdego kogo spytacie to wam powie gdzie to jest :) tutaj podaje stronke tej cafejki www.ace-cafe-london.com....spotkanie zaczyna sie o godzinie 11.00 i trwa do 16.00..nie wiem jak ten spocik wyglada bo jeszcze nigdy na takim nie byłem ale mysle ze bedzie ciekawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka i jak? udal sie spot? Ja jestem ze szkocji i tez czasem robimy spoty w Edinburgu tylko ze kazdymi bmw nie tylko e 30. Moze bysmy kiedys pomysleli spotkac sie w polowie miedzy edim i londo?? Mysle ze jak by bylo wiecej ludzi to moglo by byc fajnie. Pozdro dla milosnikow BMW :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Zloty w Edim organizuje Pablo osobiscie bylem tylko raz poniewaz do Ediego tez mam spory kawalek ale ostatniego czasu jak zmienili stronke szkocja.net na emito.net jakos niemozemy sie odnalezc. Zalozylem juz na emito.net grupe motoryzacyjną o nazwie BMW ale narazie mamy tylko 7 uzytkownikow i jest jakos cicho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dobrze panowie spokojnie.

Pablo wrocil z Polski 2 dni temu wlasnie zaczynamy myslec o jakims spocie w Edim na tej stronce

http://www.emito.net/?q=pl/groups/273419

jak na nia wejdziecie to sie musicie zarejstrowac nastepnie dodac do tej grupy (BMW) i w grupie jest forum odnosnie spotkan. Tam sie dowiecie wszystkiego.

Takze pozdrawiam i do zobaczonka :) na emito.net <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...