Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


problem z rozbudową audio


el_banano

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie.

zastanawiam sie nad rozbudową audio u siebie i nie wiem na co sie zdecydować :/

myślałem nad subami w półce tylnej ale ona jest z blachy i nie bardzo mi sie uśmiecha z tym walczyć bo mój koleś tak robił i wiem ile to go zdrowia kosztowało!!

zastanawiam sie wiec nad pożądnymi subami w bagaznik ale słyszałem że to jest bez sensu bo bagażnik w sedanie jest dobrze wygłuszony w dodatku za siedzieniami jest metalowa ścianka i (podobno) nic by nie było słychać :/

Mam wiec prośbę jak by ktoś mógł mi pomóc, doradzić co najlepiej z tym zrobić.

Super by było jak by ktoś już miał takie audio w e36 i mi mógł doradzić co i jak.

Z góry wielki dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cyfrowy wzmacniacz magnata 1500 Wat + podwójny subwofeer magnata, koszt około 1000 zł a gra wysmienicie, Dziki już wie :D co do głośników zamontowałem w standardowe miejsca inne, niepowiem ci juz jakiej firmy ale gra wysmienicie. Wszystko doradzał mi koleś który ma sklep we wrocku oto nr do niego:

HORNHAGEN CAR AUDIO Zbigniew Polit

ul. Kostrzyńska 2

E-mail: hornhagen@poczta.fm

Tel.: Sklep 071 79 33 103

Kom.: 602 109 704

Do tego wszystkiego Sony Explode DriveS z wyzszej półki

pozdrawiam

ps to prawda ze z sedana trudniej dzwiek wydobyc ale nie taki diabel straszny jakim go maluja bedzie napewno ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maximus ja myślałem nad jednym 30cm JBL-em ale też nie jestem pewien co do tego czy jeden wystarczy :/

Fajnie by było jak byś zajechał na jakiś spot z chęcią bym posłuchał tak to u Ciebie łupie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E30 nawet kiedy masz ścianke działową z blachy i brak rekawa na narty to możesz bardzo szybko wywalić blachę która jest zgrzana do ścianki w miejscu rękawa i będzie sie bas rozchodził. W E36 nie wiem czy masz składana kanape tylną bo jesli tak to ścianki w ogole nie ma (tak mam w coupecie E36) i u mnie na skrzynce 2x12" i podłym wzmaku BOSHMANNA czułem masaż na fotelu. Nie wiem czy tak samo jak w E30 w E36 można wywalić fragment ścianki działowej , trzeba by wyjąć kanapę , jeśli sie da to śmało zakładaj będzie łupać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak ,ze jezeli chcesz profesjonalnie mieć zrobione audio to owszem to rozwiazanie sie nie sprawdzi bo to raczej łupie.. ale jeżeli nie planujesz startować w zawodach CA to śmiałobpróbuj. jak chcesz to Ci pożycze sprzęcik zobaczysz czy Ci odpowiada. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...