Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


kupilem e36 316 czy dobrze zrobilem??


tomila

Rekomendowane odpowiedzi

witam niedawno sciagnalem sobie e36 316 autko ma przejechane 95tys km jest w ladnym stanie i zadbane,wlascicileme w briefie byl prawie 70letni pan.Jedynym problemem jest maly ale uciazliwy wyciek z chlodnicy miedzy zbiorniczkiem a obudowa chlodnbicy,ciagle musze dolewac wody i delikatne spocenie pod kapa zaworowa,oprocz tego autko chodzi rowno i cichutko,zawias ok,dyfer ok hamulce ok,chce zalozyc gaz sekwencyjny,powiedzcie czego moge sie spodziewac,na co zwrocic uwage,co powinienem wymienic(rozrzad i olej wymienilem)co jest najbardziej awaryjne w tych autach,z gory dziekuje i pozdrawiam.Tomila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

troche kiepsko jestes poinformwany bo w nowych 3 produkuja silniki 1.6,a poza tym trzeba miec jeszcze jakies pojecie na temat takiego np takie ze nie nadaje sie ono do warjaci bo nic nim nie zrobisz silnik za mały do kasty,jak ktos tego nie wiem bo pózniej berta kiry wyciąga :] pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak myslisz dlaczego w nowych trojkach nie ma silnikow 1.6? bo byly do kitu,male osiagi ,duza awaryjnosc.Mam kolesia ktoremu w takiej betce korba bokiem wyszla

do kitu to może od malucha, może kolejny zwolennik 6 garów sie trafił.

Jak ktoś nie grzeje a autobanie 200 i nie lubi driftu to super auto.

Tylko jaki silnik :?: :?: :?:

Pershing może spocik jakiś byśmy zorganizowali ???? ( sorry tomila że się wcinam )

Piotr318_M40 z innego forum ( dla wiadomości szczególnie Pershinga :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i.wcale.nie.narzekałem.moja.dawala.rade.silnik.w.rześkim.stanie.jak.jechałem.to.ludzie.uciekali.z.pasów.(wydechu.nie.miałem).poprostu.hardcor.i.niech.mi.nikt.nie.mówi.że.105.konnym.motorem.nie.da.rady.pdrifftować.bo.wiem.że.da.rade...co.chwile.coś.się.działo.ale.teraz.ostrze.zęby.na.jakieś.2,0.albo2,3.urzadzimy.sobie.spocik.jakis.w.zime.i.będziemy.sobie.doskonalić.drift.na.lodzie.to.jest.opcja.kozak.bokami.hasać..:).pozdro.dla.tych.co.biodrami.tańczą.w.swoich.autach.hahah:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...