Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


sprężyny AC SCHNITZER do bmw e32. nr 31333226 15/95 ??


Pit3er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam pytanie odnośnie sprężynek do E32 - jak w temacie... czy ktoś ma pojęcie o ile dokładnie obniżają auto? I czy da się na tym jeszcze jeździć po naszym ukochanym Wrocławiu :D

Dodam tylko że mam 730i no i nie chcę przesadzić z twardością... a z tego co pamiętam to shnitzer-y robili na minimum 735...

Jeszcze proszę Was o opinię o tej aukcji... te sprężynki wyglądają na "ztyrane" ... czy warto je kupić za 150zl ????

http://www.allegro.pl/item378499934_bmw_e32_sprezyny_ac_schnitzer.html

Pozdrawiam Pit3er <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest M30.. ale nie w tym temat - prawda? czy nikt nie miał takich sprężynek? Szkoda... :?: :?:

generalnie będę zakładał fele 18" na profilu opony 40 z przodu i nie wiem czy nie przesadzę z tymi sprężynami... a muszę obniżyć auto trochę.. bo sie nie prezentuje i nie trzyma.. :D właśnie kończę malowanie i dopieszczam moją bunie :D <bmw_1> jak skończę to wrzucę wreszcie jakieś foty...

A może polecicie jakieś sprężyny na przód w przystępnej cenie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
w sumie 735i a 730i to to samo, tylko pojemnsocia sie rozni, silnik ten sam typ M30

730 miało V8 M60, a 735 rzędową 6 m30 więc różnica jest :wink:

V8 pakowali do 730 dopiero od chyba lutego 92 wczesniej był pakowany M30B30 zreszta

nawet było troche dziwnie bo przez cały 92 wychodziły podobno beemki zarówno

z M30 jak i M60 :wink:

[ Dodano: 3 Lipiec 08, 18:41 ]

U mnie jest M30.. ale nie w tym temat - prawda? czy nikt nie miał takich sprężynek? Szkoda...

Przeciez Kaspri ma własnie taka 7demke z pełnym pakietem ACS'a , mysle ze bez

problemu załozysz te sprezyny do siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam Ac.Sa 8) :mrgreen:

Troszke odbieglismy od tematu wiec chcialbym do niego wrocic. Jak jestes z Wrocka to mozemy sie jakos niedlugo ustawic to zobaczysz jak zawieszenie shnitzera u mnie chula. Powiem Ci szczerze ze kolega ma E32 ktorą sam glebil i ma masakre na miescie. jak siedzi moje autko zobacz sobie:

http://www.forum.maxbimmer.pl/topics16/-e32-acs-vt7063.htm

Samochod ma leprzą trakcje od serii a jednoczesnie niestracil wiele na komforcie.(W porownaniu do serii) Pamietaj jednak ze same sprezyny to niewszystko wiec ciezko stwierdzic jak to sie przeniesie na droge. W moim profilu znajdziesz nr. gg wiec jak cos to smialo pisz.W poniedzialek odbieram autko z warsztatu to bedziemy mogli sie ustawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

kupiłem te sprężyny - 150zl to nie tak dużo, więc zobaczę jak się zgrają z seryjną zawiechą... narazie muszę czekać na odbiór auta od lakiernika - jak zwykle opóźnienia.... :(- jak już wrzucę te sprężynki to napiszę co i jak...

Dzięki / Pozdr <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...