Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wymontować radio fabryczne


tatik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm was serdecznie.Chcę wymontować fabryczny panel radia w E39 juz zamówiłam kieszeń vel zaslepkę i mam okazję kupic radio.Czy te wymiary radia są standartowe i czy każde wejdzie do zaślepki.Może pytam o banalną rzecz ale dla mnie ważna bo mam dosyć kaseciaka.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz nowa kieszen to nowe radio wejdzie w nia bez problemu.Za twoim orginalnym radiem jest ramka metalowa na ktorej sie wszystko trzyma wiec nowe radio sie miesci.Jedna rzecz po zamontowaniu nowego radia nie bedziesz mogla zamknac "drewnianego panelu.Bylo o tym na forum jak wyciagac radio,poszukaj a jak nie dasz rady to daj znac.Pozdr

P.s A dlaczego nie kupisz zmieniarki cd do orginalnego radia? Wiem ze nie gra za dobrze ale to jakies wyjscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.Z wymianą mam nadzieję sobie poradzę a raczej mój kolega.Zmieniarki nie mogę kupić ponieważ nie mam sterowania do CD na panelu bo w moim autku mam kaseciaka.Przynajmniej tak mi powiedzieli,a zeby zmieniarka działała musiałabym kupic cały panel z CD.Bardzo ci dziękuję Tomski i jak czytałam wybieracie się do Nysy.Piękne miasto bo tam sie urodziłam i zyczę Wam udanego spotkania,zresztą jak może być inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radio?

Ma guziki w jednej linii poziomo czy jeden po drugim?

Bo mozesz nie miec na panelu guzika z napisem cd,ale to nie problem.Ja mialem w poprzednim aucie radio z komputerem i guzilami w jednej linii.Po podlaczeniu zmieniarki ukazala sie opcja cd na wyswietlaczu.Pierwsze co to poszukaj kabla do zmieniarki.Bmw orginalnie montuje kable w bagazniku po lewej stronie,przy nadkolu,musisz odgiac dywanik>ja swojego kabla szukalem 2 tygodnie i twierdzilem ze nie ma a jednak byl. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma guziki w jednej lini poziomo :) Tylko ja za bardzo nie chce zmieniarki starczy mi zwykłe radio.Ale wiem ,że jakbym trafiła wcześniej na tą stronkę to bym poradziła sie Was a nie jakiś wachowcow od siedmiu boleści :D Już i tak jeste za poźno bo zamówiłam radio i zaslepkę :( A głównie chodziło mi informację czy zwykłe radio z zaślepką wejdzie na miejsce fabrycznego.J bardzo ci dziękuje za informacje co do tego kabla może kiedyś sie przyda :D Mam nadzieję że przyda sie do zmieniarki a nie do szukania drzewa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...