Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Gdzie instalacja gazowa we Wrocławiu i za ile?


teha

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Mam pytanie, jak w temacie. Może ktoś z was ostatnio zakładał gaz, albo zakłada ;) Dzwoniłem w kilka miejsc i generalnie ceny kształtują się na poziomie od 2300-2400 do 2800-2900, oczywiście za sekwencję. Słyszałem że w tej chwili można założyć sekwencję taniej...?

Z polecanych gazowników facet w Oleśnicy powiedział mi 2450zł, ale troszkę robił problemy do do umiejscowienia wlewu, które chcę żeby było pod klapką wlewu benzyny, niby ciężko to zrobić., czy rzeczywiście?

Mój samochód to 318 w automacie, 1997 rok.

[ Dodano: 24 Lipiec 08, 08:40 ]

Odświeżam :) I co nikt mi nic nie poleci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na terenie wrocławskiej giełdy samochodowej przy ul. Gnieźniejskiej jest mądry facet od instalacji LPG i coś sensownego Tobie doradzi. Jak miałem zagazowane BMW 525i to u niego się serwisowałem i byłem b. zadowolony. Ma przede wszystkim kompa do regulacji silnika z LPG i staż przy montażu LPG w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kosa Panowie nie patrzcie na cene montazu ins. tylko na wykonanie i zeby auto chodziło. duzo osob jest ze o 100zł walcza ale nie w tym rzecz przeciz na tym gazie bedziecie robic kupe kilometrow i zaoszczedzic 100 lub 300zł nie wtym rzecz zeby pozniej problemow nie miec, wiec szukajcie zakładow sprawdzonych ktorzy maja pojecie co robia. Krotko mowiac mieszkam w malym miescie powiedzmy u nas sa chyba trzy zaklady co zakładaja LPG ja wiem ze nasz jest najlepszy powiedział bym ze w wojewodztwie :D moj szef zna sie na fachu, ale np. przyjezdza klient koszt u nas wynosi XXX a u konkurecji o 100zł mniej wic zakłada tam gdzie taniej po tygodniu przyjezdza do nas na regulacje bo auto nie chodzi! smiechem bierzemy takich klientow, a w ostanim czasie było bardzo duzo takich osob.

resumujac: nie oszczedzajcie na kosztach monatazu szukajcie sprawdzonych zakladow mont. ins. gazowych, przyjezdzaja do nas auta z waszych stron- wsumie kawałek dalej maja ok 460km w jedna strone i sa bardzo zadowoleni klienci, jest taniej i pewne ze samochod chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a wiecie ze kompy gazu czym mniej jest opcji w regulacji tym gorzej poniewaz- jest duzo gazownikow co ida na łatwizne czym mniej regulaci w ins to dla nich lepiej,ale nie w tym rzecz jest pozniej odczowalna roznica jazdy na PB i LPG- powiedzmy taki seqent BRC ma duzo mniej opcji regulacji co np. stag. Stag mozna tak wyregulowac ze wogole nie jest odczowalna roznica miedzy PB a LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowanie odradzam WROCAR na Kochanowskiego. Każdy kto mi zaglądał pod maskę po chwili lądował na glebie ze śmiechu. Pieprznik do podawania gazu przywiercony do kolektora, jak ściągali kolektror to przy ponownym złożeniu nie usunęli starego silikonu tylko dali nowy na stary. Śruby mocujące spod auta wystają tak bardzo, że.......... masakra po prostu. Totalnie mi sp... śliczny silniczek. Myślałem czy by nie uderzyć do sądu, ale myślałem tak długo aż ktoś mi auto buchnął :cry: i temat się w pewien sposób rozwiązał. Auto to e36 316i oczywiscie montowałem sekwencje koszt ok 2500 w tym wlew gazu koło wlewu paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam bo http://www.forum.maxbimmer.pl/topics23/skradziona-buma-vt9059.htm :( a fotek nie zrobiłem wcześniej. Ale wierz mi, że masakra, każdy kto się zna na mechanice i pod maskę zaglądał to padał ze śmiechu. A najbardziej chłopaki z Jetronica. Wg nich to było arcydzieło partactwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

korni8808,

poszlo pw :D

silniki bardzo zdatne na lpg robiliśmy to i naprawde chodzą pozytywnie

a wiem że właściciel wykoszystuje moc

zrobił już chyba ok 40 tyś

i zero problemów z tym

zresztą co tu dużo pisać bmw silniki

bardzo dobrze chodzą na gazie

zaczynając od 1.6 i kończąc na 5.4

chodzą wszystkie pozytywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema Danich. mam taki problem z instalka... autko juz było na rewgulacji i nic... instalka do DREAM XXI.... problem jest taki... przy osiaganiu max obr silnika auto sie dławi... np przy 5tys przerywa po czym dalej jedzie.... czasem nawet z 3 razy przerwie... nie wiem o co chodzi... i pytanko o instalke.. co o niej sadzisz?? pozdro i z góry dzieki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...