Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Orszak BMW


Miro600V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kolega z zaprzyjaźnionego z Maxbimmerem klubu\forum www.bmwauto.pl dnia 12 lipca 2008 przystępuje do Sakramentu Małżeńskiego o godzinie 17:00 w Kościele św. Michała Archanioła przy ul. B. Prusa 78 we Wrocławiu, czyli już w tą sobotę. Wiem, że trochę późno, żeby was zapraszać, ale byłoby super, gdybyście do nas dołączyli :D Na pewno było by fajnie młodej parze, gdyby pokazało się jak najwięcej beemek :D Tomek jest wielkim fanem BMW, więc na pewno wzruszy go widok dużej ilości jego ulubionych aut ;) Wszyscy są mile widziani! ;):D

Tutaj są szczegóły:

Jeśli chodzi o harmonogram czasowy:

Parę minut po 14 wyjeżdzam w kierunku domu Pani młodej, następnie krótkie błogosławieństwo, zdjęcia ze świadkami w plenerze nieopodal powrót do domu młodej i do kościoła wyjazd o 16:30. Wobec tego są dwie opcje do wyboru przez Was:

I. Jeśli macie ochotę, czas, możliwość itd. towarzyszyć mi już od mojego domu będzie mi miło. Wiąże się to niestety z dłuższym czasem oczekiwania na ceremonię ślubu.

II. Dojeżdzacie na ok 16:25 pod dom Panny Młodej i jedziemy pod Kościół a po ceremonii "odwozicie" mnie pod dom weselny (jeśli będziecie mieli ochotę, czas, możliwość itd). gdzie dostajecie weselną na drogę powrotną

Wybierzcie i dajcie znać jak Wam lepiej żebym wiedział co i jak

Celownik na dom mój:

51,104618 ° 17,152829 °

Celownik na dom Panny Młodej:

51,122966 ° 17,057108 °

P.S. W razie pytań piszczie na Priv lub na gg: 7153155

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby naprawdę super, gdyby chociaż kilka BeeMek od was się pojawiło :D <bmw_1>

Troche pechowy termin bo sporo autek z wrocka leci dzisiaj wieczorem do Nysy :|

Lipa :/ Ale tak jak mówi Jeztom - sami nie wiedzieliśmy do końca jak to będzie... :roll:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...