Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


instalacja gazowa do bmw 320i v6 E36??


Gość niewierny20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewierny20

Witam wszystkich !!

mam problem mianowicie chodzi o instalacje gazową która chciałbym zamontować w swoim autku ztym że obawiam sie tego jak puzniej te auto bedzie jezdziło instalacja będzie sekwencyjna jest to wydatek rzędu 4500zł no i obawiam sie tego ponieważ spodkałem się z róznymi opiniami na ten temat jedni mówią że BMW 320 niechcą chodzić poprawnie ze wzgladu na moc silnika a inni zas mówią że to zalezy od warsztatu w jakim zostanie założona taka instalacja

No i teraz prosiłbym was o pomoc w twj sprawie o jakiekolwiek wypowiedzi dotyczących własnie takich instalacji moze macie znajomych któzy sa uzytkownikami lub sami jestescie wiec moglibyscie cos w tej kwestji ciekawego powiedziec.

dziekuje i pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dara, jaka masz instalacje, dokladnie..? I jaki masz model silnika?

Tez chce zalozyc sekwencje do BMW 2,0 6 cyl i caly czas robie research..

W www.cito.com.pl proponowali mi SSW Mistral ze zb. toroidalnym i cala robocizna za 4800 PLNów. Slyszalem ze BRC kiepsko dziala i potrafi sie spieprzyc..

Ktos ma jakies przemyslenia/doswiadczenia w tym temacie??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam bmw 320 w 2004r. lutym załorzyłem gaz brc sekwencja działa bardzo dobrze bez problemowo pali 11,50-12l.na 100 nie mam zadnych

problemu z wolnymi obrotami wydaje mi sie że na wyrzszych obrotach minimalnie traci moc co do benzyny na niższych nie czuje różnicy.polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
taka pierwsza sprawa ten silnik 2.0l (150KM) nie jest V-ka tylko rzedowa. Moj kumpel ma 2,5l (24v) na gazie,za instalacje dal 1 500 zeta. Nie trzena zadnego wtrysku sekwencyjnego i delikatne odczucie spadku mocy. Pozdro

Delikartny spadek mocy mowisz??? A to ciekawe, bo jak Chojnacki na hamowni zbadal takie BMW to ze 192km zostalo 140, hmmmmm moze dla kogos ponad 50KM straty to niewileki spadek mocy (mowa o M50B25)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jest taki gościu co tuninguje instalacja gazową poprostu taka mieszanka dostaje się pod odpowiednim ciśnieniem do cylindra poprawiając sprężanie ...i ten gościu nazywa się bodajże Grabowski ale nie mam namiaru poszperaj w internecie będziesz wiedział o co chodzi ....:)Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...