Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


SPALIŁA sie moja BMW 325i i co mam robić dalej


wojcieszkow

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

A możesz napisać dlaczego spłonęła Ci bawarka??

Pytam bo miałeś gaz, a mojemu kumplowi prawie e30stka spłonęła właśnie od gazu.

A ostatnimi czasy sam się zastanawiam czy nie założyć tego ustrojostwa, tylko cholernie się tego obawiam.

Oczywiście szkoda auta i zapewne nerwów związanych z tym wypadkiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zarzuc jej bad-look'a :lol: co nie Serek?

pozdrawiam

Witam...widze ze masz ciety dowcip...i nie bede tego komentowal bo nie masz pojecia o tuningu..looknij sobie na niemiecki ebay i tam na bmki..e36 ...pozdro

o tjuningu! :lol:

mysle, ze zamiast TDSerek na ramce rejestracji powinienes zarzucic sobie jakis slogan na tylna szybe -> bedzie jeszcze bardziej tjunigowo.. przychodzi mi do glowy np:

"TDSerek - extra bajerek" albo moze "TDSerek - BadLook Masterek" albo "TDSerek - jezdze tak szybko, ze odpadl mi spojlerek"

i jeszcze koniecznie wymysl sobie autorskie logo jakies, ktore moglbys nad nadkolem nalepic albo na wlew paliwa z jakims haslem "PROFI TUNING by TDSerek" i rysunkiem bulldoga w kolczatce..

no nie wiem, pomysl -> przeciez inwencji tworczej i przede wszystkim zmyslu estetycznego masz az nadto.. :lol:

pozdrawiam kolege z wielkim szacunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Pi3s przytocze cytat z naszego Regulaninu:

"4).Usunięcie użytkownika Forum (derejestracja) w trybie nadzwyczajnym.

1). Konto użytkownika, który nie przestrzega zasad ogólnej kultury , w szczególności obraża innych użytkowników forum może zostać usunięte:

- w trybie natychmiastowym, bez powiadomienia - dotyczy nowych użytkowników Forum ,których wszystkie posty spełniają w/w. przesłanki lub prowokują do ich zaistnienia,

- po niedostosowaniu się do pouczenia administratora/moderatora otrzymanego e-mailem oraz zamieszczonego przy poście/odpowiedzi upomnianego (dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników),

2). Ponadto zostanie zablokowana możliwość rejestracji użytkownika z takim samym nr IP.

3). Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia postów wysłanych przez w/w użytkownika. "

uważam że w ostatnim poście obraziłeś TDSerka więc masz ostrzeżenie :|

chciałe,m także zauważyć że cholernie daleko :evil: odeszliście od tematu :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...