Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


M 10 problem zbenzyną


dzidzius2

Rekomendowane odpowiedzi

mam e30 z 88 z silnikiem 1.8 m10 4 lata chodzi na gazie i już rok nie chodzi na benzynie

wymieniłem już przepływke, czujnik temperatury, sonde lambda,podmieniłem cała listwe wtryskową, cisnienie pompy paliwa wynosi 3 bary, podmieniałem komputer, sprawdzałem czujnik połorzenia przepustnicy oraz całą instalację i nic dalej franca nie chce chodzić na benzynie już mam jej dość więc błagam o pomoc!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zapala na benzynie ale nie wchodzi na obroty bo się dławi a jak wejdzie na obroty to nierówno chodzi i strasznie dymi, nawed gdy podczas jazdy przerzuce na benzynie to jest ten sam obiaw jak dodaje gazu to szarpie autem dopiero jak zchodzi z obrotów to równo chodzi a przekazników nie sprawdzałem nawed nie wiem które przekazniki proszę o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Pozwole podpiąc się do tematu.Powiedzcie mi co moze powodować ,że pompy paliwowe padają u mnie jak muchy?Kiedyś kupiłem używke ori za 150zł i pochodziła jakieś 4 miesiące,pózniej zamiennik nowy za 120 zł i tez jakie 4 miechy był spokój.Następnie pompa zaczęła wyć tak mocno ,że az na zewnątrz było ją słychać.Jedyne co mi przychodzi do głowy to muł w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to najczestsza przyczyna zacierania sie pomp paliwowych to jazda na rezerwie. ja znam 90% przypadkow gdzie zatarła sie pompka bo w aucie byla instalacja gazowa i benzynki zawsze tyle o ile czyli zawsze rezerwa. a jak nie to moze faktycznie zanieczyszczony zbiornik :?: <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to najczestsza przyczyna zacierania sie pomp paliwowych to jazda na rezerwie

wiem o tym dlatego zawsze miałem conajmniej 20 litrów.

2 powodem (jak jest GAZ) to brak wymiany filtra paliwa, a trzeba pamiętać, że obieg paliwa cały czas jest...

filtr zmieniałem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
bilii napisał/a:

zmien raczek zbiornik paliwa bo ma syf w srodku

trzeba bedzie ,ale najpierw musze zdiagnozowac czy ten syf jest tam napewno bo nadarmo wymieniac zbiornik to troche lipa.

przed zamontowaniem nowej pompy wskazane jest wyczyszczenie baku

sprawdz czy masz i jak mocno sie trzyma filterek na dole pompy (o ile jest)

ja w ten sam sposób wymieniałem 2 pompy w ciągu miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...