Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Witam!!!


miki78

Rekomendowane odpowiedzi

Podaję łapkę wszystkim <bmw_2>

Trafiłem na tą stronę przypadkowo. Jeżdżę sobie po śląskich drogach i nie tylko :D , E-30.

Musiałem ją okaleczyć zakładając gaz :(

Zauważyliście że ludzie jadąc <bmw> spoglądają na drugiego kierowcę, w inny sposób. Taki klimat ma tylko marka BMW nie zważając na wiek i stan samochodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesięcznie robię około 3000tyś do 4500tyś km, więc ma prawo coś szwankować. Z wykształcenia jestem mechanikiem, lubię pogłębiać wiedzę. Nigdy mnie nie zawiodła choć pali jak smok 15l miasto 11,5 trasa (gazu, jazda normalna) ale o tym po dyskutujemy w innym postach . Szanuje samochód którym jeżdżę. Dbam o stan techniczny samochodu. Lubię wymieniać się poglądami i upewniać się czy mój tok myślenia nie jest w błędzie. Od 17 roku życia jeżdżę samochodami miałem różne marki większość z gazem. Miło wspominam Audi 80 1,8S samochód którym przejechałem prawie 200000tyś spalanie rewelacja 10,5miasto 8,5trasa (gazu). Dziś jeżdżę <bmw> z której też jestem zadowolony i nie dam złego słowa powiedzieć na tą markę. Mam kilka drobiazgów które mnie drażnią ale po to znalazłem się na tym forum żebym w gronie kolegów poszerzył swoją wiedzę. Moja <bmw> nigdy mnie nie zawiodła przy – 29C odpalała bez problemu (nie garażowana )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko...a wiece czemu kierowcy dełu nie pozdrawiaja sie na drogach...bo widzieli sie rano w serwisie <bmw_2>

A to zdanie opierasz na jakichs doswiadzxceniach z autami tej marki, czy tak z plotek :?

jeszcze do niedawna smigalem lanosem 1.5 16V i ani arzu w serwisie nie bylem (oprocz pzregladow gwarancyjnych), no raz zostawilem spzreglo w skarbku ale to wiadome przy moi mstylu jazdy :lol: Ale dwie 320i e30 zostaly wciagniete, jak znajde filmik to zapodam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 320 to chyba jakies ruiny byly. niemailam doswiadczenia z dełu tylko zaslyszane. i mam nadzieje ze nigdy nei bede miec <bmw_4>

To fakt, te e30 powinny mnie wciagnac bez problemu (a wtedy t ochyab maltarn by lw skarbku)

taka 2-litrowka ma cos powyzej 9s do paki, ja na g-tech ulankiem mialem 10.40s ale to do 96kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 320 to chyba jakies ruiny byly. niemailam doswiadczenia z dełu tylko zaslyszane. i mam nadzieje ze nigdy nei bede miec <bmw_4>

To fakt, te e30 powinny mnie wciagnac bez problemu (a wtedy t ochyab maltarn by lw skarbku)

taka 2-litrowka ma cos powyzej 9s do paki, ja na g-tech ulankiem mialem 10.40s ale to do 96kmh

byłem, zobaczyłem... ale i tak lanos to kicha :mrgreen: <bmw_4>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi ruuulez ... ! !

OOO to beda juz min 2 kombiaki ale to dobrze po pierwsze ze

-do dwuch wejdzie wiecej skrzynak piwa niż do jednego

-a po drugie TRolu nie bedzie czuł sie samotny w swiecie kombi i ne bedzie robił smutnych minek jak na filmie z ostatniego spotu.

Witamy zapraszamy hehehehe

Mialem smutna minke bo nie bylo mojej bumci =( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie TRolu nie bedzie czuł sie samotny w swiecie kombi i ne bedzie robił smutnych minek jak na filmie z ostatniego spotu

he he fajnie by to wyglądało:stoją dwa touringi z otwartymi bagażnikami a tam kolesie browar wydają bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie TRolu nie bedzie czuł sie samotny w swiecie kombi i ne bedzie robił smutnych minek jak na filmie z ostatniego spotu

he he fajnie by to wyglądało:stoją dwa touringi z otwartymi bagażnikami a tam kolesie browar wydają bmw_beer

No a pozniej fajnie by bylo jak by niebiescy wpadli :mrgreen: :mrgreen:

Hihihi :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...