Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Stylizacja bmw e46 na BMW E46 M3 - klapa CSL


maxton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestesmy firmą w której zajmujemy się tworzeniem oraz produkcją zderzaków do samochów osobowych. W ostatnim czasie robilismy wasnie BMW. Założeniem projektu było przerobić zwykłą BMW E46 coupe na BMW E46 M3.

W tym celu zostały przerobione orginalne zderzaki od BMW e46 M3 do standartowej BMW E46.

Prace obejmowały zderzak przedni , tylni , progi oraz klapę od BMW E46 M3 CSL.

Zdjęcia projektu przesyłam poniej jako fotki narazie w stanie surowym zamontowne na BMW e46 coupe silnik 3l ok 235KM.

Zainteresowanych właścicieli BMW e46 sedan oraz coupe oferujemy komplet stylizacyjny BMW M3.

Oferta obejmuje :

1. zderzak przedni kompletny z uchwytami ( boczne wsuwy, miejsce pod belkę od standartowej wersji BMW e46, uchwyty pod orginalne halogeny M3 wraz z zaślepkami, miejsce pod hak holowniczy wraz z zaślepką, dopasowanie do ośłon silnika oraz nadkoli)

2. zderzak tylni kompletny z uchwytami ( boczne wsuwy, miejsce pod belkę od standartowej wersji BMW e46, górne wmocnienie zderzaka jak w orginalne, miejsce pod hak holowniczy wraz z zaślepką, dopasowane wnetrze zderzaka do przykręcenia nadkoli)

Zderzak posiada osobno dokręcaną tylnią dokładkę ( posidamy wersję jako orginalna M3, oraz wersję z otworem na rure wydechową jak standartowa BMW e46)

3. komplet progów jako wierne repliki BMW e46 M3 z uchwytami.

4. Klapa od kultowej wersji BMW E46 M3 CSL - pasuje do wersji BMW e46 coupe ( posiada uchwyty do przymocowania zawiasów, miejsca pod zamek, lampy itd. )

Zainteresowanych kompletem proszę o kontakt:

510076103 lub piotrkardas@maxtondesign.eu

pozdrawiam

bmw1.JPG

bmw2.JPG

bmw3.JPG

bmw4.JPG

bmw5.JPG

bmw6.JPG

bmw7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Przesyłam zdjecia pomalowanej bmw e46 naszej produkcji a-la e46 M3.

I jeszcze jedno:

Kolego od silnika M3 z laminatu , jesli jest to twoim marzeniem my spełniamy marzenia. Wyprodukujemy specjalnie dla ciebie taki slinik i bedziesz paradował bo wioseczce ciesząć oczy mieszkańców !

Zazwyczaj takim klientom jak Ty proponujemy za dużo mniejsze pieniądze niz bodykit zainwestowanie z chromowaną wypukła naklejkę M3

z poważaniem dla ciebie kazdy ma swoje zdanie wiec <bmw_2>

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

18.JPG

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeszcze co do rur. Jak wiadomo BMW e46 M3 ma rury po srodku, z tego wzgledu zderzak ma demontowalną tylnią dokładkę. My produkujemy 2 rodzaje tych dokładek 1. replika M3 z rurami na srodku lub 2. czyli dokłądka ze zdjec z rura po lewej stronie.

pozdrawiam Piotrek

[ Dodano: 8 Wrzesień 08, 12:56 ]

W tym momencie jest to laminat lecz planujemy w najblizszym czasie produkcje ABS, narazie jednak produkty sa dostepne z Laminatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przesyłam zdjecia pomalowanej bmw e46 naszej produkcji a-la e46 M3.

I jeszcze jedno:

Kolego od silnika M3 z laminatu , jesli jest to twoim marzeniem my spełniamy marzenia. Wyprodukujemy specjalnie dla ciebie taki slinik i bedziesz paradował bo wioseczce ciesząć oczy mieszkańców !

Zazwyczaj takim klientom jak Ty proponujemy za dużo mniejsze pieniądze niz bodykit zainwestowanie z chromowaną wypukła naklejkę M3

z poważaniem dla ciebie kazdy ma swoje zdanie wiec <bmw_2>

Tacy klienci jak ja na pewno do ciebie nie trafia.

A tekst z wioska mozesz zachowac dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisze do Ciebie uprzejmie a ty sie denerwujesz przeciez ci podałem <bmw_2>.

A z tymi klientami to racja bo nie mam w swojej ofercie naklejki chromowanej M3 :)

pozdrawiam ciebie i zycze ci nowszej Bemki z fabrycznie montowanym silnikiem 3,5l i oczywiście z orginalnym pakietem nie repliką:):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pisze do Ciebie uprzejmie a ty sie denerwujesz przeciez ci podałem <bmw_2>.

A z tymi klientami to racja bo nie mam w swojej ofercie naklejki chromowanej M3 :)

pozdrawiam ciebie i zycze ci nowszej Bemki z fabrycznie montowanym silnikiem 3,5l i oczywiście z orginalnym pakietem nie repliką:):D

Tak, tak, z ta wioska to bylo bardzo upzrejme :roll:

I widze dalej ciagniesz... W tym problem, ze nowe auta sa ceizkie i sie psuja, nienadaja sie zbytnio do sportu :roll:

Z tym pakietem to akurat ci sie nie udalo bo mam oryginalnego M-techa, w pzreciwienstwie do twoich laminatow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada ladnie.Zreszta na zdjeciach zawsze jest ladnie,lecz jesli wszystko jest dobrze spasowane to dla mnie bomba.

ps. ja kupilem do siebie dokladke zderzaka ale musialem sie troche napocic zeby ja dopasowac do orginalu.

Widzialem ze maxton robi kompletny body kit,a czy robi dokladki do przednich i tylnych zderzakow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to nawet nawet, co prawa kto siedzi trochę w temacie wie ,ze to nie m3 chociażby jeżeli chodzi o wydech, ale jeżeli ktoś chce poprostu mieć pakiet stylizacyjny to w porządku, ciekaw jestem natomiast jak z wytrzymałością tych komponentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czasu i nerwów straciłem montując zderzaki i różne spojlery z laminatu,więc nie polecam,to NIGDY nie pasuje tak jak powinno. Wyciągają to za wcześnie z formy,albo maja jakąś kiepską formę i zderzak odstaje od auta. Może jesteście jakimś wyjątkiem,ale prawie 4 lata malowałem auta w Polsce i NIGDY żaden laminat nie pasował do budy. Do tego wytrzymałość tego materiału=porażka. P.S. Enzo ma jeden z ostatnich porządnych motorów. Dobre auta i motory przestali produkować ok.95roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche czasu i nerwów straciłem montując zderzaki i różne spojlery z laminatu,więc nie polecam,to NIGDY nie pasuje tak jak powinno. Wyciągają to za wcześnie z formy,albo maja jakąś kiepską formę i zderzak odstaje od auta. Może jesteście jakimś wyjątkiem,ale prawie 4 lata malowałem auta w Polsce i NIGDY żaden laminat nie pasował do budy. Do tego wytrzymałość tego materiału=porażka. P.S. Enzo ma jeden z ostatnich porządnych motorów. Dobre auta i motory przestali produkować ok.95roku.

Zgadzam się w 100% :) To nigdy nie pasuje tak jak powinno, zawsze wszystko szybko się kruszy od byle puknięcia, lakier odpada od kamieni, jest naprężone nienaturalnie i pracuje zupełnie inaczej niż "giętki" zderzak z abs.

Co do spasowania takich elementów... też ilekroć miałem w łapach gotowe, to NIGDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY nie pasowały, zawsze trzeba było rzeźbić w g......

Pasowały natomiast jeden jedyny raz... jak robiliśmy z kolegą sami indywidualnie, od podstaw do danego modelu auta. O dziwo po dzwonie i sprzedaży części.... pasowały też do innego.... bliźniaczego.

Co do wytrzymałości tych elementów - kiedy robiliśmy je nie dla kasy... i nie żałowaliśmy żywicy i włókna.. - nie odkształcały się i były wytrzymałe :) Nie mniej jednak - ręczna robota, jedyne egzemplarze.... nie były nigdy ideałem ;) były niesymetryczne odchyłki, szczególnie, że przy produkcji tego piwa poszło nie mało.... :)

[ Dodano: 13 Wrzesień 08, 09:03 ]

Zainteresowanych kompletem proszę o kontakt:

510076103 lub piotrkardas@maxtondesign.eu

pozdrawiam

Czy dajesz gwarancję na to, że:

1- nie trzeba będzie ciąć i lepić, żeby pasowało ?

2- elementy nie będą się odkształcać i nie będą się na nich pojawiać zapadliska, a po polakierowaniu nie będą "pływać" ? (efekt widoczny na tylnej klapie e46 :D)

3- czy elementy są przygotowane do lakierowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...