Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Giełda - to jest wkurzające ;)


SataN

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii formalnej... dużo ludków rejestruje się tutaj tylko i wyłącznie po to, żeby sprzedać auto. Nie piszą żadnego posta, nie wrzucają żadnych informacji, nawet się nie raczą przywitać.... a wrzucają ogłoszenie sprzedam w super stanie cacy piękne za milion pięćset sto dziewięćset.

Abstrahując od cen, to moim skromnym zdaniem, jest to swego rodzaju żerowanie na użytkownikach forum. Dlaczego ? Ano dlatego, że ja np. kupując auto przeglądałem to forum (zanim kupiłem auto) i szukałem również okazji na forum - konkretniej mówiąc, chciałem kupić auto od jakiegoś forumowicza. Jestem święcie przekonany, że nie tylko ja postępowałem w ten właśnie sposób.

Teraz propozycja... może by tak ograniczyć choćby na tydzień, czy trzy dni od rejestracji dostęp do kup/sprzedaj auto ? rozwiązałoby to 90% takich ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiscie to nie przeszkadza, daje w dziale gielda "oznacz jako przeczytane" i mam sprawe z glowy

po drugie na pewno nie uznam kogos kto zarejestrowal sie 2 dni przed postem i napisal tylko 1 posta, za wielkiego fana marki i od takiego osobnika auta nie kupie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa ma rację - jeśli widać że ktoś ma 1 czy 2 posty i to tylko na giełdzie, to nie jest moim zdaniem żadna reklama dla niego... w końcu jak ktoś szuka auta na forum marki, bo chciałby kupić od kogoś kto dba o auto, to nie trzeba być wybitnie bystrym, żeby się zorientować, że taki delikwent z jednym postem jest tutaj tylko w celach marketingowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
mi osobiscie to nie przeszkadza, daje w dziale gielda "oznacz jako przeczytane" i mam sprawe z glowy

po drugie na pewno nie uznam kogos kto zarejestrowal sie 2 dni przed postem i napisal tylko 1 posta, za wielkiego fana marki i od takiego osobnika auta nie kupie

pozdr

No dobra.... nadal jestem za okrojeniem dostępu do giełdy, ale to już z zupełnie innych powodów - nie należą one do wesołych ani ciekawych.

O tym wolałbym porozmawiać prywatnie z adminem tego forum i zdecydowanie wolałbym, żeby ta rozmowa pozostała pomiędzy nami i nie wychodziła gdzieś dalej i głębiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie,z drugiej strony-popatrzmy na to z punktu sprzedających. :roll:

Przecież każdy z nas sprzedając auto chce żeby jak najwięcej osób je zauważyło.Ja nie uważam że użytkownicy rejestrujący się tylko po to żeby sprzedać auto są szkodliwi,wystawiając auto na forum (a najlepiej jak jest to forum miłośników tej marki) jest szansa że komuś sie spodoba i a nóż się sprzeda ;) . bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam sie z przedmowca hehe,....nie mam konkretnego rozwiazania, ale wydaje mi sie, ze powinno sie to troszke ukrocic, moze nie jakos radykalnie, ale moze troszke utrudnic...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...