Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Enzo - BMW 325e 1987


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie to zalezy kiedy je dorwał, bo jeśli tydzień temu to fakt... już ich nie ma albo mało znich zostąło :mrgreen:

No , ale widzac jego baczki itd . To nawet jak wczraj dorwal to ich nie ma :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, bo kolega kupil 325i e30 i i wybebesza go bo on do sportu go robi :)

i tak sie sklada, ze auto ma skore czarna :) troche wytarta zreszta tu sa dwie foty:

skora.jpg

skora2.jpg

Na allegr owidzialem komple tcal yza ok. 800-1000zl

On chce za to 450zl, mysle, ze to okazja :)

W skald wchodzi pzreddnie fotele, tylna kanapa z oparciem, boczki pz dzrwi pzrednich, boczk iz tylu :)

To ten kolega z Opola co ma to 325i e36 z ringami wlasnej roboty (ta 202Km pzrelotowa supersprinta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja sie pobujam , a potem sobie chyba ja obszyje na nowo : )

ja mam welur ale w okropnym stanie i sie zastanawiam na imitacją skóry - ponoc bardzo trudne do odróżnienia a o wiele tansze rozwiazanie... a swoją drogą kremowa skóra w czarnej becie to jest to:-)

No ja mam narazie orginal w niezlym stanie nawet , ale na wakacje marzy mi sie kremowa z wstawkami ...

Zobaczymy bo narazie mam za duzo planow na te wakacje tylko ciekawe skad wymamrotam tyle kasy .

Fele

Modernizacja silnika na 190kucy

Obszycie wnetrza

i wielw wiele innych

:mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz Trolu... w TESCO, AUCHAN, REAL i KORONIE kupisz wszystko czego ci potrzeba do djuninku :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

zapomniales o takich potentatach na rynku tuningowym jak carrefour, champion i biedronka:-)

Haha ale wiecie , ja nie jestem fanem . Neonow , swiecacych galek spoilerkow itd .

Wiec biedronki auchany i te inne odpadaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

German style , tylko i wylacznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz Trolu... w TESCO, AUCHAN, REAL i KORONIE kupisz wszystko czego ci potrzeba do djuninku :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

zapomniales o takich potentatach na rynku tuningowym jak carrefour, champion i biedronka:-)

Haha ale wiecie , ja nie jestem fanem . Neonow , swiecacych galek spoilerkow itd .

Wiec biedronki auchany i te inne odpadaja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

German style , tylko i wylacznie :)

tak tak tak..... nie ściemniaj mi tutaj :mrgreen: polecam ci też jechać w niedziele na giełda samochodową, jest miły pan z wieloma akcesoriami renomowanej firmy ,,typeR'' :mrgreen: :mrgreen: buehehe :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak..... nie ściemniaj mi tutaj :mrgreen: polecam ci też jechać w niedziele na giełda samochodową, jest miły pan z wieloma akcesoriami renomowanej firmy ,,typeR'' :mrgreen: :mrgreen: buehehe :lol: :lol:

_________________

Maltarn firma "typeR" jest naprawde bardzo renomowana(nawet nie wiesz jak bardzo) - tak bardzo ze nawet ja sie zdecydowalem na zakup jej produktu - płetwy jak w nowych siódemkach i piątkach:-) jest to firma z wieloletnia(nie wiem ilo ale wielo) tradycją! ciesząca sie nieposzlakowaną opinia w garazach na Tajwanie:-)

Dokladnie , moze nie koniecznie wszystkie ich akcesoria sa najwyzszej jakosci . Ale ogolnie oni maja asortymenty typu taniocha i szmelc , ale maja takzde naprawde pozadny sprzet .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...