Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


pytanie o gazie w e34 na 8 garow.


woz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

No i czas przyszedl, zebym i ja sie zaczal zastanawiac nad jazda junkersem. Narazie tylko robie rozpoznanie tematu. Niech mi ktos prosze powie. czy e34 zachowuje sie ok z gazem?Slyszalem rozne opinie na ten temat, ale glownie, ze wogole beemki na gaz maja alergie. jezeli gaz ok, to jaki gaz? sekwencja rozumiem? Jakie sa plusy i minusy instalki gazowej?

Powiem jedno. mi sie zawsze v8 marzylo :) I gdyby doszlo do tego, ze zamontowalbym kuchenke, to czemu nie 530 lub 540? nie ma to jak pojezdzic v-osemka i to w miare oszczednie :)

Wszelka informacja bardzoi mile widziana.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszalem rozne opinie na ten temat, ale glownie, ze wogole beemki na gaz maja alergie.

Chyba jak każde auto, o które się nie dba :|

sekwencja rozumiem? Jakie sa plusy i minusy instalki gazowej?

Sekwencja jest w zasadzie bezobsługowa jeśli jest dobrze założona i dobrze wyregulowana :!: Najlepiej regulować na hamowni, jednak w Polsce jest nie wiele zakładów montujących gaz i mających hamownię.

Plusy są chyba oczywiste-tańsze paliwo i jazda niemal jak na Pb (zależy od jakości gazu-tankować tylko na dobrych stacjach).

Minusy to droga instalacja bo do V8.

Ja sekwencje mam w m20 b20 i jestem bardzo zadowolony <bmw_2> <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W 520 E34 mam gaz (Zefir) od paru lat...żadnych problemów. Na trasie spalanie +/- 0,5l różnicy w stosunku do benzyny. Ważne...zakładać w sprawdzonym warsztacie i odpowiednią instalację...tu nie ma co oszczędzać. Minimum IV generacja. Jak zakładałem koszt był 4200 na 6 garów 3800 na 4 gary...do V8 nie dowiadywałem się. Z moim gazownikiem jest tak dobrze, że wszystkie przeglądy mam za friko, płacę jedynie za ewentualne części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...