Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


CZYM SIE KIEROWALISCIE KWALIFIKUJAC AUTA ROKU


@lfred

Rekomendowane odpowiedzi

TAK JAK W TEMACIE - POLOWA Z ZAKWALIFIKOWANYCH NIE SPELNIA WASZYCH KRYTERIOW , TO ALBO WSZYSTKICH ODRZUCACIE ALBO NIKOGO - SMIEM TWIERDZIC ZE WASZE KWALIFIKACJE BYLY TENDENCYJNE I JAK SIE MOWI KOLESIOWSKIE , WASZE FORUM BEDZIE JEDYNE ZE WSZYSTKICH ISTNIEJACYCH W POLSCE KTORE NAPEWNO BEDE ODRADZAL UZYTKOWNIKOM BMW , Z POZDROWIENIAMI @lfred.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLOWA Z ZAKWALIFIKOWANYCH NIE SPELNIA WASZYCH KRYTERIOW

Z tego co widze to odpadły tylko 2 auta bo nie spełniały regulaminu (6 miesiecy

obecnosci na forum uzytkownika) wszystkie pozostałe uczestnicza w konkursie

TO ALBO WSZYSTKICH ODRZUCACIE ALBO NIKOGO

Odrzucilismy tylko te ktore nie spełniły regulaminu

SMIEM TWIERDZIC ZE WASZE KWALIFIKACJE BYLY TENDENCYJNE I JAK SIE MOWI KOLESIOWSKIE

Skoro tak twierdzisz to moze jakies dowody przedstawisz :?: Kazdy kto chciał

mogł wystartowac w konkursie jedynym warunkiem była 6 miesieczna obecnosc na

forum

WASZE FORUM BEDZIE JEDYNE ZE WSZYSTKICH ISTNIEJACYCH W POLSCE KTORE NAPEWNO BEDE ODRADZAL UZYTKOWNIKOM BMW , Z POZDROWIENIAMI @lfred.

Masz racje obraź sie na nasze forum , bo regulamin powstał celowo zebys tylko nie

mógł wystartowac w konkursie :lol: :lol: :lol:

Równiez pozdrawiam :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie czytac potrafie , i pisalo tez ze przynajmniej 20 postow napisanych , jak chcecie zamykac temat to zamykajcie , ale jesli warunkiem jest minimum 6 m-cy i 20 postow to trzeba byc konsekwetnym. czyz nie??.. i dziwnym trafem znika warunek 20 postow tuz przed koncen tzw konkursu , przeciez takimi zagraniami ludzi wkurzacie bo moze niejeden by dal tam swoje auto ale pisalo 20 postow to sobie dali spokoj , a na koniec zmiana regulaminu i nie mowcie ze sie czepiam , poprostu chodzi mi ze trzeba byc konsekwetnym i tylko tyle.... a tak na marginesie jakos rok temu nie trzebabylo byc zarejestrowanym 6 m-cy , nie trzeba bylo napisac 20 postow i jakos frekwencja byla wieksza , a jesli to forum jest dla waskiej wybranej grupy osob to zamknijcie go dla osob z zewnatrz po co ma was ktos krytykowac kto i tak w/g was koncowym rozrachunku nie ma racji..w porzadku jest ten kto potrafi sie przyznac do bledu a nie brnie w slepy zaulek i nie przyjmuje niczyjej krytyki... pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie czytac potrafie , i pisalo tez ze przynajmniej 20 postow napisanych , jak chcecie zamykac temat to zamykajcie , ale jesli warunkiem jest minimum 6 m-cy i 20 postow to trzeba byc konsekwetnym. czyz nie??

Zgadza sie było minimum 20 postów jednak ten zapis usunelismy ale to chyba krok

w dobrym kierunku bo regulamin został złagodzony , dlatego tym bardziej nie rozumiem

o co masz do nas pretensje ? Konkurs nie jest pierwszy ani ostatni najprawdopodobniej

pod koniec roku bedzie jeszcze konkurs o BMW 2008 roku wiec w czym problem ?

A tak mi sie jeszcze przypomniało piszesz o jakims kolesiostwie , to tak dla przykładu

widzisz zeby w tym konkursie startował jakikolwiek klubowicz od nas ?? :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pretensji tylko nie rozumiem skad sie u was wzielo te 6 m-cy i 20 postow, czym to bylo podyktowane bo jakos to do mnie nie moze dotrzec jakie byly tego powody. powiem tak , moich znajomych namowilem by swoje auta tez pokazali a maja naprawde super rodzynki , E30 M3 3sztuki . E-30 3,5 turbo , E-39 Alpina 4,6 , jak byliscie ostatnio w kamieniu to napewno ich widzieliscie , niestety wysmiali mnie po przeczytaniu waszego regulaminu - a staralem sie ich sciagnac na wasze forum ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem skad sie u was wzielo te 6 m-cy i 20 postow, czym to bylo podyktowane bo jakos to do mnie nie moze dotrzec jakie byly tego powody

A z takiej prostej przyczyny ze uczestnicy konkursu powinni miec jakikolwiek wkład

w zycie na forum , znajomych , kogos kto na zywo widział ich auto , po to własnie

wstawilismy te ograniczenie , to nie jest konkurs o puchar kancelarii prezydenta RP

tylko konkurs organizowany przez nasz klub dla ludzi ktorzy sa aktywni na forum

lub tez ich auta sa znane z innych for , beemki , 5er , 7er , syndykatu itd itp

Piszesz o jakis emkach , alpinach itd itp o zlocie w kamieniu slaskim i co w zwiazku z

tym ?? co ma jedno do drugiego nawet jakby mieli te M3 ze złota to nie wiele to zmienia

bo tych ludzi nie znamy :wink: a jesli Cie wysmiali to cóż moge powiedziec :wink:

Nie dosc ze złagodzilismy regulamin to dalej masz o cos pretnesje , nie wiem czego

oczekujesz od nas ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kolego przyznajesz w postach ze nie stosujesz sie do reg. bo po kiego czorta zglosiles auto skoro hie spelniales ani 1 warunku, ten o 20 postach zostal skasowany na prosbe kilku osob?co do Twojego auta kto wie czy te fotki nie sa z otomoto, po to wlasnie sa te restrykcje, bo wiekszosc z tych aut widzialem tu lub na innym forum, nie rozumiem o co robisz dym jak juz dostales z 20 odp. dotyczacych tematu jak nie pisze jeszcze raz: REGUlAMINEM konkursu, jezeli zmiana na lagodniejszy Ci nie odpowiadala mogles sie wycofac, jak kazdy inny, ale jak pisalem wczesniej Nie spelniales ani jednego warunku wiec o co halo.

z harcerskim pozdrowieniem :-D .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do konca to niewiem o co tu chodzi! regulmin regulaminem ustala go mod tematu-konkursu itp.,mysle ze powini brac udział userzy ktorzy maja minium 100 postow, niewidze tu jakis przywileji lub tym podobne. Ja tez z checia wystawił bym moja bunie ale jest nieaktywna poniważ wymieniam silnik i mysle ze do konkursu obecnie sie nie nadaje

@lfred jezeli ty znajomym polecasz forum po przez jakis konkurs to mysle ze to troszke głupi pomysł mysle ze na forach czas sie spedza z pasji a nie za jakies wynagrodzenenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...