Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Przyklejony


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość Mordulec
Witam

Aby może tak dodać nowy dział dotyczący Tuning ?? W środku działu dwie pod kategorie

1. Tuning optyczny (może udałoby sie nam zmniejszyć ilość wiejskiego tuningu na drogach dolnego śląska)

2. Tuning mechaniczny

Pomysl dobry , tylko przegladnełem forum i za bardzo nie ma tematów o przeróbkach

a wiekszosc modyfikacji opisywanych jest w BUMA Design przy prezentacji

autek , dlatego nie wiem co mialo by sie tam znalezc w tych działach :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam w tej chwil zastanawiam sie nad tuningiem mechanicznym w swojej buni ale w sumie dość ciężko znaleźć jakieś rzetelne informacje. Większość z nas zarabia pieniądze w walucie PLN i raczej pozostają nam modyfikacje z niższej półki. A i pewnie we Wrocławiu znajdzie sie kilka punktów w których za rozsądne pieniądze idzie zmodyfikować nasze autka. Zawsze to bedzie jednak dział do wymiany informacji co jak gdzie. A jak to sie mówi informacja czasami jest warta więcej niż cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam w tej chwil zastanawiam sie nad tuningiem mechanicznym w swojej buni ale w sumie dość ciężko znaleźć jakieś rzetelne informacje. Większość z nas zarabia pieniądze w walucie PLN i raczej pozostają nam modyfikacje z niższej półki. A i pewnie we Wrocławiu znajdzie sie kilka punktów w których za rozsądne pieniądze idzie zmodyfikować nasze autka. Zawsze to bedzie jednak dział do wymiany informacji co jak gdzie. A jak to sie mówi informacja czasami jest warta więcej niż cokolwiek innego.

Przyłączam się do tego posta. Sam jestem zainteresowany tuningiem mech.,chciałbym znależć jakiekolwiek info w tym temacie, lecz sam mam nie wiele do zaoferowania. Jednak może jest grono ludzi z dolnego śląska, które ma do zaoferowania jakiekolwiek informacje uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przyklejcie:

tuning silnikow:

m40 swap na m42 lub m20

m20 swap na m50 lub m30

;)

najwiecej to sie da chyba z ety cos podlubac, nie wielu jes chyba tu ludzi co grzebia w silnikach,

tuning typu "zaloze stozek, wytne kat i wsadze chipa z allegro" to chyba nie o to chodzi

chcesz zyskac 0,5- 1.0 s. do 100km/h ?? wybebesz auto

jezeli komus brakuje mocy w BMW to zmienia pojemnosc ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...