Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Całkiem fajny sprzęcior


SataN

Rekomendowane odpowiedzi

KLIK

Założyłem i jestem pod wrażeniem bo:

to nie głośniki były do d...y tylko blaupunkt ;)

bo ma od razu zestaw BT do fona, można sobie podpiąć mikrofon i puścić rozmowę na głośniki przez radio - wygodne i działa

bo ma kartę sd zamiast CD - w końcu nie dostaję w ryja płytą kiedy opuszczam osłony słoneczne :D *(teraz dostaję papierkami, ale mniej boli) :D

w końcu łapie mi nawet najdziwniejsze stacje... a już chciałem jakieś wzmacniacze dokładać

da się zmienić kolor podświetlenia :)

a z minusów... nie da się piosenek przewijać

muszę kabel z akumulatora do radia pociągnąć bo xenony nie dawywają rady a raczej radio jak się je włączy

w każdym bądź razie nie spodziewałem się, że coś za taką kasę może tak fajnie grać

teraz muszę do tego tylko głośniki dorzucić... i chyba padnie na JBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clarion :D dobry wybór.

no zastanawiałem się nad wymianą głośników, bo te nokie seryjne to już trochę wylatane są, ale i tak się zdziwiłem jak czysto potrafi zagrać ten wynalazek w porównaniu z blaupunktem... z kolei blaupunkta wsadziłem do astry... byłem w szoku, że głośniki astry potrafią tak zagrać ładnie na innym radiu niż seria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee! Fajoski sprzęt! I za dobrą cenę! ;)

byłem w szoku, że głośniki astry potrafią tak zagrać ładnie na innym radiu niż seria

...bo tam są zapewne głośniki Blaupunkt'a. Z tego co wiem Opel takie montuje i to nie byle jakie. Mój ojciec zakupił ostatnio radio JVC do swojej Vectry "B" i normalnie szyby lecą :D hehee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee! Fajoski sprzęt! I za dobrą cenę! ;)
byłem w szoku, że głośniki astry potrafią tak zagrać ładnie na innym radiu niż seria

...bo tam są zapewne głośniki Blaupunkt'a. Z tego co wiem Opel takie montuje i to nie byle jakie. Mój ojciec zakupił ostatnio radio JVC do swojej Vectry "B" i normalnie szyby lecą :D hehee...

a to by wiele tłumaczyło... dlaczego się tak dogaduje z radiem blaupunkta :) bo te nokie oryginalne z e36 to nie specjalnie chciały, jednak różnica w jakości dźwięku jest kolosalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dogaduje z radiem blaupunkta

W starszych modelach fabryczne radia Opla to właśnie Blaupunkty ;) Nie wiem jak z nowymi...

No właśnie dzisiaj wsadziłem sobie radyjko, które wcześniej miał mój ojciec... Jakiś, takiś XYZ "za dychę" + głośniki Nokii = :cry:

Jestem lekko zboczony na punkcie jakości muzyki, ale nie dam rady teraz zainwestować w dobry sprzęt. Lepsze to co mam niż nic (od czasu jak kupiłem bunie jeździłem z dziurą).

A do tego jeszcze mój tłumik i tak wychodzi prawie na zero :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...