Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


z Polski, czy z zachodu ?


garbat

Rekomendowane odpowiedzi

Ello

Gdzie radzilibyscie kupic mi auto? Poszukac po naszym pieknym kraju, czy lepiej i bezpieczniej bedzie wyjechac do naszych zachodnich sasiadow? Jezeli juz zachod to gdzie najlepiej sie udac ? gielda w Berlinie? moze w bogatym Monachium? Szukam 330d 2000r lub 2001 i mlodsza w silniku 2.0d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem i BMW i inne marki ściągnięte z Włoch i powiem, że klimat robi swoje. Jeśli bryka nie była walnięta to stan blacharski tych samochodów jest poglądowy i nie do porównania z tymi z Niemiec, Austrii (zwłaszcza tam walą ogromne ilości soli na drogi) czy Szwajcarii. Chociaż włosi podobno nie dbają o samochody, ale jak to jest wszędzie- nie wszyscy i są tacy co dmuchali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na autoscout.de lub mobile.de.Co do aut z Włoch - może Beryl ma rację,jednak Włosi nie bardzo przejmują się dbaniem o auta.Zanim kupisz auto,bez względu na to czy w kraju czy na zachodzie pamiętaj o wizycie w autoryzowanej stacji i sprawdzeniu auta na komputerze.E-46 330d to niestety auto którego nie da się sprawdzic na oko czy słuch :D Warto wyda kilka stówek na przegląd w serwisie i upewnic się co do faktycznego stanu auta.Ja tak zrobiłem i jak na razie (odpukac) po 7-miu miesiącach użytkowania jest wszystko OK.Jeśli kupisz auto zarejestrowane w kraju to opłaty masz z głowy,poprzedni właściciel pewnie wymieniał płyny i oleje,o rozrząd możesz się nie martwic bo jest tam łańcuch.Ale pamiętaj o sprawdzeniu na kompie.Jeden gośc z Polkowic kupił e39 z 3.0 dieslem z roku 2001 za 23 tyś.Zajebista okazja,prawda?Auto stało już prawie miesiąc w warsztacie,czyścili wtryskiwacze,kombinowali,kombinowali i dupa.Wsadzili w nie już kilka tysięcy.Auto pali na trzy gary,z tłumika zapierdziela taki dym,że z tyłu nic nie widac...Tak więc jeszcze jedna rada...uważaj na okazje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem swoją betę w Niemczech i oglądałem też kilka innych

i powiem tyle na giełdach to można jechać w ciemno jak sie zna polski :P bo sami Polacy z Turasami handlują w komisach od turasa też złomy od Turasa z ogłoszenia złom

najlepiej komis którego szefem jest niemiec lub miodzio by było prosto od niemca kupić który betkę wystawia na jakiejś aukcji internetowej ;)

apeluję do wszystkich nie kupujcie od Turków oglądałem ich 3 auta i 3 były złomy kręcone liczniki bite itp a w ogłoszeniu oczywiście stan igła zrobiłem 500 km więcej i wkurzyłem sie a pojechałem do niemca kupiłem utargowałem kilka stówek eur i jestem zadowolony do tej pory bo autko w bardzo dobrym stanie ori przebieg itd happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...