Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Norauto Wrocław


konradbmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem sie zapytać czy ktoś maił do czynienia z tym warsztatem ponieważ byłem dziś na wymianie oleju w moim e46 i dałem im swój olej 4l a nie wiedziałem że tam wchodzi 5,5l :oops:

i resztę dolali mi z beczki :roll:

nie byłem przy wymianie ale umówiłem sie na wymianę filtra oleju i oleju i zastanawia mnie czy nie zrobili mnie w konia wlewając z beczki pół syntetyk lub syntetyk gorszej jakości a na sklepie sobie sprzedać mój olej syntetyk :roll:

teraz po przejechaniu ok 50km olej jest średnio ciemny czyli średnio sie postarali z wymianą i wyczyszczeniem ale tragedii nie ma bo kiedyś znajomy w ASO skody wymieniał olej w skodzie i po jednym dniu olej był czarny jak smoła na fakturze policzyli mu 5l oleju a tam wchodzi 3,7 chyba <bmw_4> następnego dnia oddali za to co za dużo policzyli

ale do rzeczy jak sądzicie mogłem dać sie zrobić bo pudełka po moim oleju mi nie dali ani filtra starego i sam już nie wiem

jaka waszym zdaniem jest tam jakość usług może ktoś ma znajomego co tam robi :?:

pozdrawiam <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sie zapytać czy ktoś maił do czynienia z tym warsztatem ponieważ byłem dziś na wymianie oleju w moim e46 i dałem im swój olej 4l a nie wiedziałem że tam wchodzi 5,5l :oops:

i resztę dolali mi z beczki :roll:

nie byłem przy wymianie ale umówiłem sie na wymianę filtra oleju i oleju i zastanawia mnie czy nie zrobili mnie w konia wlewając z beczki pół syntetyk lub syntetyk gorszej jakości a na sklepie sobie sprzedać mój olej syntetyk :roll:

teraz po przejechaniu ok 50km olej jest średnio ciemny czyli średnio sie postarali z wymianą i wyczyszczeniem ale tragedii nie ma bo kiedyś znajomy w ASO skody wymieniał olej w skodzie i po jednym dniu olej był czarny jak smoła na fakturze policzyli mu 5l oleju a tam wchodzi 3,7 chyba <bmw_4> następnego dnia oddali za to co za dużo policzyli

ale do rzeczy jak sądzicie mogłem dać sie zrobić bo pudełka po moim oleju mi nie dali ani filtra starego i sam już nie wiem

jaka waszym zdaniem jest tam jakość usług może ktoś ma znajomego co tam robi :?:

pozdrawiam <bmw_2>

ja osobiście omijam bardzo szerokim łukiem :) widziałem rachunek koleżanki za wymianę chłodnicy wody i klocków w corsie.... taniej mnie wyszły w bmw klocki, tarcze (przód i tył z czujnikami) i chłodnica razem z płynem - razem wzięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny to nie było aż tak źle bo za 1,5l ich oleju wymianę oleju i filtra oleju łącznie zapłaciłem 130 zł więc nie wiem czy drogo czy nie ale jakość mnie zastanawia tzn to czy mnie ni zrobili bo ani nie dali pudełka po starym oleju a mogli zamiast mojego edge wlać magnatek 100 zł tańszy a z beczki jeszcze pewnie z 150 zł tańszy ;/

też tak myślę więcej tam nie jechać albo jak pojechać to być tylko i wyłącznie przy wymianie i patrzeć im na ręce :roll:

pozdrawiam <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze jak Ci nie oddali pudełka pa filtrze i po oleju to można podejrzewqać że cie zrobili w kulki :?

Ja tam nie byłem ani razu na wymienie czegokolwiek ale widziałęm tam cennik i ceny mają bardzo wygórowane. Mi od ręki wymienili filtr i olej i wcale nie trzeba jeździć gdzieś po Norauto czy coś w tym stylu. Moim zdanie tylko strata pieniędzy i czasu tymbardziej że auto im musiałeś zostawić (nie wiem czemu bo to nie zajmuje nie wiadomo ile czasu)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...