Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Majówka BMW Toruń 29.04.2006


Kosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli ja + trolu +Enzo +...............ktoś jeszcze ??

Trzeba sie umowic dokladnie gdzie co i jak i o ktorej . :)

I ile kasiorki na benzynke :)

jak bedziesz na gadu odezwij sie do mnie ( czesto na niewidocznym siedze ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę poczekać z decyjzą, bo we drójkę nie polecimy przecież ( ze 200 na wache trzeba ), Enzo da znać do jutra do wieczora,

koszty już znacie ( 200/3 + 50/3 ) :evil: bo wjazd 50 jeszcze :evil:

no chyba że sie 4 znajdzie :mrgreen:

to ile beemek w końcu jedzie :?: :?:

bo na razie to widzę tylko 2 ( bez mojej ) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak nawet fajnie bylo, tyle bumek w ejdnym meijscu ,tylko ja ejdnak zaluje ze tej miski nei zrobilem i nei bylem ETKĄ na zlocie, a wtedy dzialo b ysie :twisted:

Piotrek dobzre juz bokiem latasz, zwlaszcza wjescei w zakret, gozrej z wyjsciem :lol:

Enzo ty moze juz Piotrkowi nie doradzaj bo jak to Konrad zobaczy to masz pozamiatane :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale fakt faktem wejscie bylo dobre , nad wyjsciem trzeba popracowac :lol:

A w sierpniu jak nie pojedziesz rakiETĄ to sam wiesz co bedzie sie działo :twisted: <bmw_4>

Pozdro i fajnie ze z nami pojechales a polewka w busie byla niezła <bmw_1> <bmw_2> bmw_beer happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, jaki komplemencik :mrgreen:

Ło rany , ENZO pierwszy raz napisałes zdanie poprawnie (znaczy sie ze literki sa we

własciwej kolejnosci) :lol: :lol: :lol:

A tak powaznie to Konradzik napisał prawde :wink: <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek dobzre juz bokiem latasz, zwlaszcza wjescei w zakret, gozrej z wyjsciem :lol:

heheeheheheh wejść każdy potrafi gorzej z wyjściem,

318 trochę się pobawiłem, niestety sporo większa moc, zmiana rokładu mas zrobiła swoje,

nie interesuje mnie palenie gum ani tręcenie w kółko ( przy mocnym silniku to może każdy robić ), tylko co innego...........bo do tego mocne E30 stworzono,

wniosek jeden MUSZĘ znajeźć miejsce do ćwiczeń,

na szczęście wszystko dobe się skończyło, za to znam dobrego i taniego mechanika w Toruniu,

dla nieobecnych powiem że nie było zagrożenia bo prędkość ok. 30 km/h

PS. a wszystko przez Kondzia bo już znudzony byłem tą jazdą , heheheheheeh :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek dobzre juz bokiem latasz, zwlaszcza wjescei w zakret, gozrej z wyjsciem :lol:

heheeheheheh wejść każdy potrafi gorzej z wyjściem,

318 trochę się pobawiłem, niestety sporo większa moc, zmiana rokładu mas zrobiła swoje,

nie interesuje mnie palenie gum ani tręcenie w kółko ( przy mocnym silniku to może każdy robić ), tylko co innego...........bo do tego mocne E30 stworzono,

wniosek jeden MUSZĘ znajeźć miejsce do ćwiczeń,

na szczęście wszystko dobe się skończyło, za to znam dobrego i taniego mechanika w Toruniu,

dla nieobecnych powiem że nie było zagrożenia bo prędkość ok. 30 km/h

PS. a wszystko przez Kondzia bo już znudzony byłem tą jazdą , heheheheheeh :mrgreen: :wink:

rozbiles furaka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba dostałem "zaćmienia" i tego wątku nie widziałem :(:x:(:x:(:x

Byłem na Majówce --- pewnie ktoś widział -- bo auto sie "bardzo wyróżniało" :D

na parkingu --- jako jeden z 3 (innych BMW jakie widziałem) stałem na stalówkach

( nawet bez kołpaków - ale nie z mojej winy :mrgreen: ) wśród tych wszystkich wspaniale "odpicowanych" BeeMWiczek na alu ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...