Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Co myslicie o tej ofercie??


judin2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pytasz dokładnie o to autko z ogłoszenia to na pewno nie jest bezwypadkowe,bardzo mądrze zrobione zdjęcia,niewyraźne,to które jest najważniejsze jest malutkie. Popatrz na drzwi od kierowcy i ich inny kolor. Maska też nie leży jak fabryka nakazuje,mimo że zdjęcia zrobione na najgorszych ustawieniach w aparacie to i tak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, dzieki wielkie za cenne rady.

Patryk a co myslisz o zbiciu z ceny, ile mozna urwac wymieniajac m.in Twoje argumenty???

Ja powiem krótko i na temat... coś z ceny zejdziesz na pewno :) A co do auta, weź do jakiegoś warsztatu do sprawdzenia. Jeśli jest zadbane, wszystko chodzi jak powinno i faktycznie gość wsadził w nie trochę kasy i pracy i nie chce oddać tanio - to warto!

Ja kupiłem swojego tanio - tylko dlatego, że nie było dłuuuugo żadnych ciekawych 325/328i no i powiem tak - to co ja wrzuciłem w to auto kasy pracy i nerwów, to moje. Było warto, auto na prawdę zapier**** jak dzikie i jeździ tak jak powinno, cicho, bez stuków w silniku, zawiasie itp. itd. i generalnie nie ma się do czego przyczepić.

Nie mniej jednak gdybym miał przez to znowu przechodzić - wolałbym kupić auto w lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tysiączka czy dwa powinieneś urwać,ale jeśli to np.były niegroźne wypadki,tzn,maska zmieniona,bo dużego lisa potrącił,a drzwi malowane,bo rowerzysta w nie wjechał(mój kumpel miał taką akcję), a auto naprawdę jest zadbane i dopieszczone to faktycznie może nie chcieć zejść z ceny. Tak jak SataN Mówi,ja też parę razy juz przeszedłem taką historię,że kupiłem wraka i robiłem doprowadzając do perfekcji,niestety kosztuje to kasy,czasu,nerwów. Lepiej dać więcej i mieć spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...