Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


3,5 zamiast 2,0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno kupilem BMW E34 520i autko jest w niezlym stanie jak na ten rok (bez wizyty u blacharza i lakiernika aleto dopiero po zimie :) ). W planach mam wymiane silnika z 2,0 24v na 3,5 R6 czy silnik bedzie pasowal bez problemu? Czy trzeba bedzie zmieniac mocowane silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niedawno kupilem BMW E34 520i autko jest w niezlym stanie jak na ten rok (bez wizyty u blacharza i lakiernika aleto dopiero po zimie :) ). W planach mam wymiane silnika z 2,0 24v na 3,5 R6 czy silnik bedzie pasowal bez problemu? Czy trzeba bedzie zmieniac mocowane silnika?

do wymiany poleci :

- mocowania

- osprzęt

- oczywiście silnik :)

- wiązka elektryczna z komputerem

- skrzynia biegów

- możliwe że wał i most ( może mieć inne przełożenie )

a reszta powinna być ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pół osie i fłansze przy pistach, wydechy całe, pod maska prawie wszystko, zawiechy u siebie nie ruszałem hamulce zostawiłem, różnica w kg miedzy silnikami była chyba ok 15kg wiec po co szaleć ze wszystkim-nie ukrywam że chciał bym jakieś mocniejsze hamulce ale zastanawaił bym sie od e34 4.0 wtedy była by różnica zasadnicza ale na tych hamulcach w zupełnosci daje w różnych przypadkach rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec pozostaje mi zebrac odpowiednie fundusze i zabrac sie do pracy. Dziekuje za pomoc <bmw_2>

A może po zebraniu funduszy wystarczy nabyć taki egzemlarz już gotowy. W kasie powinno wyjść mniej. Warunki bezpieczeństwa lepiej wypełnione. Czasu można dużo zaoszczędzić.

A nowe części włożone już do właściwego, dopasowanego silnikowo auta. A W Niemczech i nie tylko duże pojemności szybko tracą na wartości, szczególnie teraz. Może nowszą używkę.?!!. Ciepło pozdrawiam <bmw_1> <bmw_1> <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...