Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


UWAGA na E-30 325 IX od sebol79 !!!!!!!!!!!


wircik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do IX 325 z 1989. Jaka to się sprawuje? Jak z jej awaryjnością?

Ma ktoś taką? Proszę o pilną odpowiedź.

[ Dodano: 2 Listopad 08, 13:49 ]

A konkretnie do tej:

http://www.allegro.pl/item468890937_bmw_325_ix_170ps_4x4_idzie_zima_lpg_klima_skory.html

Trochę gość porobił ale mało nie chce jak za 1989 rok, czy nie za dużo?

Proszę o POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem dzisiaj obejrzeć to "cudo".

TRAGEDIA w trzech aktach. Chciałbym przestrzec innych, którzy kiedyś będą chcieli kupić tego IX z Rogoźna koło Poznania. Sprzedawca Sebol79 jest nieuczciwy - wszystko co jest napisane to NIEPRAWDA .

Auto w tragicznym stanie - wygląda dobrze z kilometra - od strony kierowcy koleś pomalował czarną farbą z puszki ręcznie cały tylny bok - masakra.

(A miał być oryginalny lakier i bezwypadkowa ! - wielokrotnie mnie zapewniał o tym w emailach.

Gaz samoruba, nie wspomnę o przewodach do świec poklejonych czarną taśmą izolacyjną, przewody od chłodnicy również poklejone tą taśmą.

Przednia szyba pęknięta na całej długości - twierdzi że tego nie było - tytle co się to stało w drodze z Niemiec. Siedzenia jak nie od tego samochodu :(, nieoryginalna gałka od biegów, nie wspomnę o chlewie w środku.

Jak na auto z przebiegiem 182000 - żenada i za 7000 zł bez negocjacji.

Nie było też żadnej E46. Zwykły naciągacz.

UWAGA na ten EGZEMPLARZ - szkoda drogi i czasu. Lepsze stoją na szrotach, nic tylko kolesiowi <bmw_4> w pysk za wprowadzanie w błąd.

Niepotrzebnie zrobiłem 550 km aby ją obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...