Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BEZ KOMENTARZA :(


Luk@s

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Generalnie o gustach sie nie rozmawia , ktos mial fantazje i cos takiego wymodził ,

dla mnie wyglada to dość dziwnie ....

Ale patrzac na stopien trudnosci wykonania takich szczepów to wydaje mi sie ze

niezły fachura od blacharki nad tym rzeźbił i wykonał to bardzo dobrze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie o gustach sie nie rozmawia , ktos mial fantazje i cos takiego wymodził ,

dla mnie wyglada to dość dziwnie ....

Ale patrzac na stopien trudnosci wykonania takich szczepów to wydaje mi sie ze

niezły fachura od blacharki nad tym rzeźbił i wykonał to bardzo dobrze :wink:

ciekawe czy spełnia choć jedna gwiazdkę w crash teście :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
tablice KMIEĆ->śmieć - bo tak by to można nazwać.

Maltarn po co obrażasz gościa :?: miał fantazje to pospawał , czy to sie komus podoba

czy nie :wink: dla mnie dosc "oryginalna" kombinacja alpejska ale uznanie za spawanie

bo to wymagało niezłych umiejętności <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ta e32 bardziej podoba niz tamta e30 ale ani jednego ani drugiego bym nie chcial i moje zdanie jest takie ze auta te sa poprostu pookaleczane . Na tych zdjeciach tae32 jest z takich stron sfotografowana ze jeszcze w miare ale z boku jest najgorzej tak jak z ta e30 . Nie uwazacie ze gdyby przespawac dach to jakos lepiej by to wygladalo ?? Najbardziej chyba widoczne niespasowanie stylistyczne o okragle ksztalty elementow do kanciastego dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka i tyle niema sie co rozwodzic nad tymi autami bo ich wlasciecielu juz pewnie popelnili sepuku a auta spalono w czynie spolecznym

...

Komentowac czy nie o to jest pytanie ...

Nie chyba jednak nie skomentuje , o gustach sie nie dyskutuje . Gosc mial fanaztej i sobie zrobil rzezbe , ta E32 wyglada jeszcze wmiare konkretnie w porownaniu do tamtej e30 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...