Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 316i e30


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam BMW e 30 316i z silnikiem 1,8 i mam maly problem moja bunia z rana niechce palic tzn pali ale pracuje bardzo nie rowno na niskich obrotach i po chwili gasnie a gdy dodam gazu pracuje w miare ale to nie to co bylo dzien wczesniej :( wiec od czego to moze byc zalezne? wiec pomocy . ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to moze jednak pojade od razu do warsztatu :P

[ Dodano: 12 Listopad 08, 19:50 ]

ale sproboje go przeczyscic bo dzien wczesniej auto smigalo a nazajutrz auto nie chcialo pracowac na wolnych obrotach dopiero jak sie rozgrzal to zaczal jakos pracowac ale i tak wariowal i nie rowno pracowal jedyne co wiem tego dnia byla w moim miescie bardzo duza mgla moze kable ? albo cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma to samo mamy 316i1.8 nie 316 z silnikiem 1.8 to dziwne ale numer karoserii i tak szly seryjnie a co do pracy silnik ma to samo dokladnie bylo cieplo palil jak nowy zimno przyszlo i dupa zmienile swiece nic kopulke nic flitr paliwa nic zostaly kableu mnie jesz jak na jade wolno na 3 lub 2 to mi szarpie nie gasnie itp tylko szarpie mysle o pompie paliwa co przeklada sie na tak prace silnika

A TERA MA PYTANIE JAK SZYBKO ROZPRZEGLAM TO SLYSZE DZIWNE STUKNIECIE W OKOLICY MOSTU I JAK BY WAL SIE RUSZAL CZY MOZE TO BYC TAK ZWANY TLUMIK DRGAN WALU TA GUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u pierwszy raz slysze o takim czym a nie wiesz jak to wyglada itp

[ Dodano: 13 Listopad 08, 18:57 ]

a juz wiem to ten kosz na ktorym na 2 gumach lezy most musze sprawdzic przy konserwacji

[ Dodano: 13 Listopad 08, 19:12 ]

a juz wiem to ten kosz na ktorym na 2 gumach lezy most musze sprawdzic przy konserwacji

[ Dodano: 13 Listopad 08, 19:13 ]

u pierwszy raz slysze o takim czym a nie wiesz jak to wyglada itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...