Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Podgrzewanie lusterek i przedniej szyby Climatronic


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie podgrzewania lusterek w E36 z climatronikiem oraz podgrzewaniem przedniej szyby.

1) Jak włącza się podgrzewanie lusterek, gdy nacisnę przycisk podgrzewania tylnej szyby czy może grzeją cały czas, czy może jeszcze inaczej.

2) Gdy naciskam podgrzewanie przedniej szyby na panelu Climatronik to włącza się nawiew na szybę w największej prędkości, gdy zmniejszam to automatycznie wyłącza się nawiew na szybę. Czy tak ma być, bo chciałbym sobie włączyć nawiew na szybę na połowę kresek a nie na full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednio miałem e-36 1.8 TDS z roku 1996 i lusterka grzały tylko z tylnią szybą, teraz mam e-34 i też lusterka grzeją tylko z tylną szybą, oczywiście w obu przypadkach nie grzeją cały czas tylko po jakiejś chwili się wyłącz automatycznie na zasadzie chyba termostau lub coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam climatronic i nawiew przedniej szyby można regulować :) pierwszym przyciskiem po lewej stronie od góry :) i wtedy regulujesz nawiew mocą + / - .

Pierwszy przycisk po lewej od góry to włączanie nawiewu na szybie tak?? I możesz regulować natężenie nawiewu na szybę, tak powinno być, a inni piszą, że nie można, ze włącz się tylko n maxa, czyli tak głupio. Ciekawe, czy mogę to jakoś zmienić, żebym ja też mógł regulować siłę nawiewu na szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam climatronic i nawiew przedniej szyby można regulować :) pierwszym przyciskiem po lewej stronie od góry :) i wtedy regulujesz nawiew mocą + / - .

Pierwszy przycisk po lewej od góry to włączanie nawiewu na szybie tak?? I możesz regulować natężenie nawiewu na szybę, tak powinno być, a inni piszą, że nie można, ze włącz się tylko n maxa, czyli tak głupio. Ciekawe, czy mogę to jakoś zmienić, żebym ja też mógł regulować siłę nawiewu na szybę

Jasne, że możesz. Pierwszy od góry klawisz z prawej strony to nawiew na przednią szybę na maxa. Po co? Zlikwidować rosę, mgłę lub odmrozić jak najszybciej - zależnie od pogody. A przycisk pierwszy od góry z lewej to po prostu nadmuch na szybę, którym możesz sterować do woli przyciskiem +/-. Różnica drobna - suszysz czy przewietrzasz.

pozdro <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że możesz. Pierwszy od góry klawisz z prawej strony to nawiew na przednią szybę na maxa. Po co? Zlikwidować rosę, mgłę lub odmrozić jak najszybciej - zależnie od pogody. A przycisk pierwszy od góry z lewej to po prostu nadmuch na szybę, którym możesz sterować do woli przyciskiem +/-. Różnica drobna - suszysz czy przewietrzasz.

pozdro <bmw_2>

Odkryłem nową funkcję w panelu Climatronic, regulowany nawiew na przednia szybę. Wstyd się przyznać do tak błahej klęski, ale lata VW Passata robią swoje, tam Climatronic jest jakby prościej rozwiązany.

Czy podgrzewanie tylnej szyby wyłącza się samo po jakimś czasie czy można je włączać i wyłączać tylko za pomocą przycisku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...