Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jak zdemontowac reflektory BMW e46


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.Kupiłem ringi i chcę je zamontowac ale za cholerę nie mogę zdemontowac reflektorów.Odkręciłem dwie śruby na górze i cały czas coś go trzyma.Grzebałem się z tym z 40 minut i dałem spokój bo się ściemniło.Wie ktoś jak je zdemontowac?

[ Dodano: 17 Listopad 08, 19:31 ]

Dobra już sobie poradziłem.Trzeba jeszcze odkręci dwie śruby na dole.Ringi już zamontowane.Jak zrobię foto to wrzucę byście mogli zobaczy efekt.

[ Dodano: 1 Grudzień 08, 15:38 ]

Słabe foto bo robione telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

...jak ktoś mi powie, że montaż ringów trawa 2 godziny...to dam mu w pape ;) ; do E46 po lifcie na Xenon trwało to bite 5 godzin, jak się ma spryskiwacze reflektorów to bez zdjęcia zderzaka można zapomnieć o wyjęciu lampy. Suszarka do włosów jest konieczna!!! Ale za to jaki efekt (zdjęcia z fonu, więc nie teges...):

dsc00035c.jpg

dsc00036n.jpg

...at tutaj obie :rotfl: :rotfl: :rotfl: (nic nie widać, taki telefon...)

dsc00039j.jpg

...nie ma możliwość bez ściągnięcia zderzaka, spryskiwacz jest zamontowany w obudowie lampy, więc aby dość do dwóch dolnych śrub oraz rozpiąć wężyk spryskiwacza trzeba ściągnąć zderzak. Jak ktoś będzie rozpinał wężyk sprysku to niech nie ściąga objemki z wężyka (ja tak zrobiłem w mordę niepotrzebnie), lecz zaraz za wężykiem jak jest już spryskiwacz to jest taka plastikowa obejma/zabezpieczenie, ściąga się to palcami, po ściągnięciu wyciąga się wężyk i po sprawie. A zderzak to nic trudnego w sumie jak się wie od czego zacząć... Przed zamontowaniem sprawdźcie sobie czy świecą ringi podpinając pod aku, za pośrednictwem dołączonego do zestawu startera oczywiście, bo szkoda roboty jak któryś byłby uszkodzony...

dsc00045x.jpg

dsc00040pfy.jpg

dsc00043s.jpg

dsc00042a.jpg

dsc00044x.jpg

dsc00041s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba czemu sie pozbyles niebieskich ?

Przyjacielu niebieskie były kozackie...Ale jak pomyślałem,że Kaczyńscy jeżdżą rządowymi BMW na niebieskich światłach z przodu od razu je zmieniłem ;) Żartuję...powód prosty...gdyby zatrzymała mnie policja zabrałaby dowód :( Poprzedni właściciel latał nią w Anglii bez problemu.Ale w Polsce to niedozwolone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...