Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


pare pytan o tds


rynek

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem okazyjnie 325 tds 94r 250tys km jeden wlasciciel(dziadek) auto pochodzi z niemiec i jest troszke poobijane praktycznie szpachla rozwiaze problem ale zdecydowalem sie na wymiane blacharki bo czesci sa tanie. autko wiadomo jest nie katowane :D czego moge sie spodziewac po silniku z tym przebiegiem czym moze mnie zaskoczyc itd. jak auto bedzie w kraju to rzuce kilka fotek a teraz prosze was o jakies informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy silniku zwróć uwagę na to czy:

1. Równo pracuje

2. Dobrze odpala zarówno na ciepłym jak i zimnym silniku

3. Nadmiernie nie dymi (może zadymić przy rozruchu i jak depniesz do oporu, ale delikatnie)

4. Sprawdź czy jak silnik pracuje i wyciągniesz bagnet wyrzuca olej, jak tak nie wróży mu dobrze.

Mój ma przelatane już 300 000km i póki co nie mam większych problemów. Życzę egzemplarza w dobrym stanie technicznym <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tdsa kupilem za 400e mylse ze za ta kase warto nawet na czesci ale dzieki za info

:shock: to chyba tylko na części, bo nie chce mi się wierzyć żeby za niecałe 1500 zł ktoś oddał w pełni, a nawet w pół sprawne e36... chyba że mu się bardzo spieszyło i miał alternatywę: sprzedać/utopić w pobliskim stawie... tak czy siak na pewno nie straciłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok opisze w jakim stanie jest auto mialo maly wypadek na autostradzie typu lewa i prawa strona przetarla sie po barjerce ochronnej kolpaki cale lampy cale kierunki cale wszystkie drzwi otwieraja sie jak w nowce wszystko dziala po wypadku policja skierowala auto na badania na rame czy przypadkiem nie jest naruszona konstrukcja i wszystko wyszlo idealnie a znamy rygorystyczne przepisy u niemcowni tak wiec!

male sprostowanie bo jest to 325td,ale mimo wszystko jestem z niego bardzo zadowolony.silniczek to poezja (e46 2,0d dostal dzis baty,pozdro dla vw tdi :mrgreen: ),stan techniczny rowniez bdb co potwierdzic moze kolega DUCHU77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...