Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E 46---obroty nadal spadają..pomocy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie otoz mam doczynienia z gasnieciem auta..komp nic nie wykrył ale za to jest cos co mi sie nie podoba pod maską..wymienilem swiece ,ladowalem akumka,wymienilem filtr paliwa,przepływke oryg boscha,silnik krokowy boscha i dalej mam objaw gasniecia..otoz :dziwi mnie zachowanie kolektora ssącego.. czy to moze jakas zjawa!:)czy kolektor moze powodowac falowanie obrotow i gasniecie auta??natomiast przy przepustnicy tam gdzie jest regulacja to nic sie nie da zrobic bo jak by nie ustawił to i tak dziwnie sie zachowuje auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie świece wymieniłeś bo ja miałem to samo i zmieniłem na ngk bkr6ek i teraz chodzi jak miód wskazówka od obrotów nawet nie drgnie przedtem auto mi gasło falowały obroty włożyłem jakieś świece beru(nowe niby do e36) to nic nie dało dopiero jak włożyłem ngk(stare wyczyszczone) było jak trzeba, sprawdź kable wysokiego napięcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawnij jak ten kolektor się zachowuje-wydaje mi się że masz nieszczelny dolot.

tzn on sie trzesie potem na sekunde ustaje i znow trzesie i tak wciaz..i jest taki dziwny dzwiek.. albo jest do przeczyszczenia albo jakos uszczelnic go trzeba albo nowy kupic...ja pierdziele 400 zł niemoje:( co do swiec to nie wiem ale w opisie opisali swiece V line -30 bkr6equp NGK zap (promo)..dalem 130 zł...nie mam pojecia co to za opis..ale sadze ze dobre japonskie zaplonowe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twój samochód nie pali na jeden tłok tego jestem pewien dlatego obroty ci falują i samochód gaśnie trzęsie się ja miałem to samo wykręć te świece i sprawdź czy nie są czarne lub sprawdź kable wysokiego napięcia , mi sprzedali nowe świece beru do bmw e36 niby po zamontowaniu ich samochód dostał świra gasł na każdych światłach przy hamowaniu i na niektórych zakrętach obroty szły od 1000-1500-1000-gaśnie(musiałem dodawać gazu żeby nie zdechł i tak w kółko i trząsł się co jakieś 3sekundy z tego co piszesz to masz to samo co ja miałem wyczyściłem stare świece NGK bkr6ek(zlecane przez bmw) i jest po prostu SUPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi świecami to też może być. Zdarzają się buble i to nowe nawet najlepszym :|

swiece montowalem nowe 3-4 miechy temu..wszystkie 4 wymienialem..wlasnie zalozyli mi japonskiej firmy NGK 30 v-line..

ale z mechanikiem zobaczylismy cos jakby syczenie kolo kolektora ssacego dolnego..sa tam zawory albo cos?? wyjał mi jakby plastkikową spinke taka z zabkami ktorą sie tam wtyka..ale to i tak tzreba by bylo tam rozebrac zeby sie dostac do reszty ..normalnie mam brak slow juz na to..:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te świece te co masz są moim zdaniem nie

odpowiednie do twojego samochodu tu masz link do strony ngk i sam zobacz jakie świece powinieneś założyć http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=pkwzuendkerzen&lmf=BMW&h=BMW&m=318+i+E36 wykręć 1 świece

i zobacz jak wygląda nie chodzi ci tłok i możesz wymienić wszystko i tak ci to nic nie da dopóki ten tłok nie zacznie pracować , teraz pewnie więcej pali i śmierdzi paliwem z rury , silnik się trzęsie , falują obroty i strzela z rury ale to już rzadziej , nie możesz zostawić na luzie jak masz te wszystkie objawy takie ja miałem to albo świece albo przewody do świec pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te świece te co masz są moim zdaniem nie

odpowiednie do twojego samochodu tu masz link do strony ngk i sam zobacz jakie świece powinieneś założyć http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=pkwzuendkerzen&lmf=BMW&h=BMW&m=318+i+E36 wykręć 1 świece

i zobacz jak wygląda nie chodzi ci tłok i możesz wymienić wszystko i tak ci to nic nie da dopóki ten tłok nie zacznie pracować , teraz pewnie więcej pali i śmierdzi paliwem z rury , silnik się trzęsie , falują obroty i strzela z rury ale to już rzadziej , nie możesz zostawić na luzie jak masz te wszystkie objawy takie ja miałem to albo świece albo przewody do świec pozdro

bary swiece sa dobre..nawet kod sie zgadza ...w fakturze mam napisane swiece v-30 bkr6equp ngk zap (promo)////,to cos z kolektorem musi byc albo przewody jakies...sonda jest tez dobra bo sprawdzalismy..cos z dolotem jest nie tak..bierze lewe powietrze..gdzies w okolicy kolektora dolnego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...