Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


navi


Jule

Rekomendowane odpowiedzi

ja mialem NAVIGATORA mial karte pamieci z mapami wielkiej brytanii,jakbym chcial inne to musialbym kupic inna karte z mapa europy.nigdy nie slyszalem o cd-kach albo dvd.jak kolezanka JULE stwierdzila szukajac ulicy wpisujesz te dane.Tu wiekszosc ulic poznaje sie po kodzie,wiec jak ten juz podalem wyswietla mi ulice znajdujace sie w tym obszarze.zatwierdzasz i go!czasem potrafi sie zgubic w miescie miedzy wysokimi budynkami. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj szeryf ma w tej A6 ktora byłem na spocie system nawigacji DVD. MMI bardzo sprytna bestia niestety auto mamy juz dwa lata a Audi sie nie kwapi nad zrobieniem map srodkowej europy dlatego działa dopiero w niemczech ale jest rewelacyjna.

Wpisujesz ulice lub jakis wazniejszy obiekt i sama przelicza ile czasu, ile paliwa,i dystans w km. Oprócz tego przy kazdym zjezdzie lub zakrecie miły kobiecy głos podpowiada ci gdzie masz skrecic, a jezeli sie pomylisz i przejedziesz zjad, poprowadzi cie tak, że z powrotem wjedziesz na zaplanowana trase. Ja tak miałem w Berlinie. Zjechałem nie na tym zjezdzie no i miałem przymusowa przejazdzke po miescie.

Jest to bardzo przydatne zwłaszcza dla kierowcow poruszajacych sie po obcych miastach i krajach-polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko poniewaz nigdy sie nei bawilem navi. jak to dziala. mam opcje kupienia blaupunkta z mapa polski. a za granica co? i wprowadza sie ulice czy cos....:) uklon_bmw pomoc

a co pewnie ci chodzi jak do barów i pubów trafić?? :mrgreen: :mrgreen:

no na moim terenie to służe pomocą a nawigacja mi się włącza po 2 piwie bmw_beer bmw_beer :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem NAVIGATORA mial karte pamieci z mapami wielkiej brytanii,jakbym chcial inne to musialbym kupic inna karte z mapa europy.nigdy nie slyszalem o cd-kach albo dvd.jak kolezanka JULE stwierdzila szukajac ulicy wpisujesz te dane.Tu wiekszosc ulic poznaje sie po kodzie,wiec jak ten juz podalem wyswietla mi ulice znajdujace sie w tym obszarze.zatwierdzasz i go!czasem potrafi sie zgubic w miescie miedzy wysokimi budynkami. <bmw>

jezdzisz BMW i nie wiesz ze mapy do navi sa na CD-kach albo DVD :wink: Sa oczywiscie nawigatory z kartami pamieci, ale z tego co sie orientuje chodzi o Blaupunkta w formie radia ktory chodzi na CD-ki.

IRAS z cd-kami nie ma problemu tak jak napisal 732, musisz tylko zobaczyc jaka firma robila Twoje cd ... bo sa chyba dwa systemy tz systemy danych. Jeden robi Naftek a drugi Teleatlas i takiej musisz szukac... ale wydaje mi sie ze do Blaupunkta robi Teleatlas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...