Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


co o niej myślicie?


dzidzius2

Rekomendowane odpowiedzi

Poogladaj silnik , bo cos obsmarowany jakims olejem od strony przepustnicy i

dekiel od filtra oleju jakis taki deczko inny chyba ze to kwestia zdjecia.

Przebieg to tez niezly , ledwie 13 tys rocznie troche mało jak na niemców :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pojedziesz na wizję lokalną to odpal silnik i zostaw pracujący 30 minut na biegu jałowym.

Silnik wygląda tak jakby:

-ktoś mył go jak był jeszcze gorący.

-strzelił któryś wąż układu chłodzenia lub wywaliło korek chłodnicy.Wąż gruby widoczny na zdjęciu jakiś taki nowy jak na ponad 200 tysi km.Pod przednią szybą również nawalone więc mogły być też kłopoty z wężem cienkim od głowicy do zaworow ogrzewania.

Ogólnie autko wizualnie b dobre we wnętrzu widać ,że normalnie użytkowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wyglda na zadbane. Ale ja powtorze to, co koledzy mowili. Ten przebieg to mi cos nie pasi. 13000 rocznie, na autostradach oczywiscie, no i oczywiscie jego zona tym tylko jezdzila. Czyli co, jego zona zazyczyla sobie te podwojna rynne z tylu na wydechu? Jakos trudno uwierzyc...

Sprawdz dokladnie fure. Niemniej, wyglada ladniej niz nie jeden e34 z tego rocznika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj tylny lewy błotnik oraz prawe przednie drzwi,ze zdjęć wyglądają na malowane,inny odcień lakieru. Z silnikiem zgadzam się z Dzikim chciałem napisać właśnie,że wygląda jak opryskany płynem chłodniczym. Ogólnie ładne,komputer tylko ten w liczniku rozumiem,bo tego pełnego nie ma,tylko zegarek. P.S.opony jeśli to z niemiec to mam identyczne w Polsce 195/65/15 dokładnie takie jak na zdjęciu i powiem Ci,że rewelacja,super się trzymają. Guma taka mięciutka,wgryza się w śnieg jak szalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za pomoc obejrzałem ją na żywo no i jest wporządku ma pare mankamentów ale to się dopracuje bo już ją kupiłem jechałem po nią 1200km i nie żałuje jak znajde chwile czasu to zrobie kilka fotek i opisze ją dokładnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wyglda na zadbane. Ale ja powtorze to, co koledzy mowili. Ten przebieg to mi cos nie pasi. 13000 rocznie, na autostradach oczywiscie, no i oczywiscie jego zona tym tylko jezdzila. Czyli co, jego zona zazyczyla sobie te podwojna rynne z tylu na wydechu? Jakos trudno uwierzyc...

Sprawdz dokladnie fure. Niemniej, wyglada ladniej niz nie jeden e34 z tego rocznika..

WOZ nie słyszałeś,że w Niemczech autami jeżdżą tylko emeryci rocznik 1912 co niedzielę do kościoła albo panie z domu do supermarketu???Każdy sprzedawca Ci to powie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...