Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Śruby zabezpieczające - alufelgi - HELP!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kto zna dobry sposób na pozbycie się anty kradzieżowych śrub z kół?

Jestem w dość stresowej sytuacji bo zima szaleje :evil: a ja kół na zimówki zmienić nie mogę.

Auto kupiłem z zachodu, klucza nie było.

Dzięki za wszelkie pomocne opinie.

Pozdrawiam <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałem z kumplem taki przypadek ze zgubilismy złodziejke :D no i co pozostało nam wziosc przecinak duzy młot i walic w nia puki nie pusci z góry ci mówie ze jak chcesz przyspawywac nakretke do sruby to odradzam kazda sie obetnie i pusci. MŁOT I PRZECINAK najlepsze wyjście my tak 4 koła robiliśmy :D Pozdrawiam <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sytuacji jaka masz to tak malo drastycznie to sprobuj nawiercic otwor we lbie sruby i wkrecic w ten otwor specjalna koncowke zakleszczajaca (lewy gwint). Nie pamietam jak takie koncowki sie nazywaja ale sa specjalnie do takich sytuacji jak urwanie lbow srob wiec u ciebie tez daloby rade.Mechanicy w warsztatach napewno maja takie koncowki.Proby scinania lba sruby moga skonczyc sie zle dla felgi alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

ja miałem taka sytuacje w matizie rodziców złapałem kapcia chce odkrecaćkoło a tu śróba i lapa nic nie mogłem zrobić bo ta nakłądka sie gdzieśzgubiła, wróciłem do domu na lawecie z oleśnicy kur** i w ASO rozwiercali śróby żeby sie pozbyć tych jeb*** zabezpieczeń :)

życze powodzenia <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszepabloq, jeśli miałeś ori śruby (tego pewnie nie wiesz) jedziesz do ASO i oni mają zestaw do takich właśnie przypadków. Każdą jedną mierzą po kolei i jak trafią to masz po problemie, możesz zamówić/kupić taką końcówkę, a koszt to groszowa sprawa.

Jeśli to nie ori i serwis nie pomoże to próbuj na większych wulkanizacjach.

sprobuj nawiercic otwor we lbie sruby i wkrecic w ten otwor specjalna koncowke zakleszczajaca (lewy gwint).

To muszą końcówki z bardzo dobrego materiału bo inaczej nie pociągną, nie made in Tesco :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...