Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


szarpanie 520 e39


Tomski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pare miesiecy temu ojciec mial stluczke.Po naprawie sie zaczelo.. wymiana peknietej chlodnicy,a przy tym plynow.Potem znow sie cos dzialo i komputer pokazal 3 padniete cewki.Wymieniono.Swiece -wymieniono.Uszczelka pod glowica (ponoc)-wymieniono.Rachunek byl ogromny liczony w funtach.Panowie auto ma skrzynie automatyczna.Wiem ze to jest 2l benzyna ale przed tym wszystkim zbierala sie lepiej.

Na D do 3tys jest mulem niesamowitym,brak stanowczej reakcji na pedal gazu,a po rozpedzeniu pojawiaja sie drgania,jakby przerywalo.Na Sport zbiera sie normalnie a drgania,szarpania maleja,na manual jest podobnie.Auto bylo serwisowane,mialo wymienione filtry i plyny jakis czas temu,dopiero po tej stluczce zaczelo sie tak dziac.

Nawiasem mowiac brytyjscy mechanicy trzymali auto ponad miesiac aby wymienic prawy blotnik,lampe i zderzak :evil: .

Co moze byc przyczyna? Bo za duzo tam wsadzil kasy zeby teraz opchnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem Tomski, czy jest tu osoba która by mogła Ci pomóc (nie mówię że nie), ja nic w tej sprawie nie pomogę.

Tu masz kontakt z gościem (nie znam osobiście), który na kilku forach wykazuje dość sporą wiedzę z dziedziny <bmw> , a gdzieś między wierszami wyczytałem że pracuje w serwisie lub jakimś warsztacie specjalizującym się w <bmw> .Z avatara wynika, że jest z Aberdeen. Napisz do niego, myślę że pomoże <bmw_1>

http://bmw5er.pl/profile....wprofile&u=1485

I co tam Tomski, :?: Zdjelane :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka pod glowica (ponoc)-wymieniono.Rachunek byl ogromny liczony w funtach.
Nawiasem mowiac brytyjscy mechanicy trzymali auto ponad miesiac aby wymienic prawy blotnik,lampe i zderzak

Co Wy tam macie za paprokow tych mechanikow.Juz nie pierwsza osoba na nich narzeka.Za co oni biora tyle kasy?

Niestety w sprawie usterek nie moge ci pomuc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odswiezam...

Po w/w usterkach auto zaczelo jezdzic i nie gubilo plynu ani sie nie gotowalo.

Teraz.. na biegu jalowym jeczy i meczy silnik,obroty sa nierowne.Po lekkim przygazowaniu stabilizuje sie,podczas jazdy jest ok,na swiatlach znowu te same objawy.Auto zostawilismy u dealera Bmw aby podpieli go pod kompa.Po zaplaceniu 400zl/ pol godziny :shock: pan stwierdzil ze moze to byc vanos ale potrzebowalby wiecej czasu zeby powiedziec na 100%.

Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...