Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


REKLAMA BMW KLUB WROCŁAW


Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Często jest tak że spotykamy fajną beemke na mieście na jakimś parkingu itp ale nie

ma za bardzo jak nawiązać kontaktu z właścicielem a fajnie by było zobaczyć owe cudo na

jakimś spocie ...

Dlatego doszliśmy do wniosku , że warto by było zrobić pewną formę reklamówki

którą można by włożyć za wycieraczke w napotkanej beemce i w ten sposob poinformować

właściciela o takowym wrocławskim forum BMW :wink:

Sprawa jest dość prosta , mianowicie poniżej sa 2 linki do przygotowanego szablonu

reklamówek tzn jest ich 12 na kartce A4 przygotowane do wydruku i tak w zależności

jak komu wygodniej jest wersja w *pdf (adobe acrobat) oraz *doc (ms word)

wystarczy pobrac , wydrukować i po krótkim przypomnieniu czasów przedszkolnych

(czyt. zajęć praktycznych z obsługi nożyczek) mamy gotowe reklamówki :wink:

WERSJA DO DRUKU *.pdf

WERSJA DO DRUKU *.doc

A tak wyglada pojedyncza reklamówka troche w innej skali niz na wydruku

mniejszawersja21kq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no pomysł dobry .może miałbym z kim do wrocka na spoty jeżdzić jakby takie ulotki rozprowadzić :wink: .choć tak naprawdę to nie widzę u siebie jakichś godnych uwagi osobników poruszających się bmw.tzn. jest u nas jeden...ma 1.6 m40 a gada że idzie mu jak ///m3 ''prawie różnicy nie ma'' jak to powiedział :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Fajny mi pomysł podsunąłeś Broder z tym logiem BMW. Jeżeli ktoś ma talent "dizajnerski" ;) to ja bardzo proszę o nową wersję naklejek klubowych, bo te dotychczasowe nie za bardzo mi się podobają , jakaś taka czcionka nie za bardzo (bez obrazy dla tylh, którzy je zrobili :) ). Jak uda mi się coś zrobić godnego pokazania to wrzuce to na forum. Narazie pracuję nad taką okrągłą klubową naklejką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jestem tu nowy niedlugo dodam swoje foty mojej "kochanki czarnej" mysle ze to niezly pomysl cos takiego zrobic a mam jedno pytanko czy jest mozliwosc dostac tu jakies naklejki na samochod np.tylna szybaq chetnie cos takiego bym nakleil na swojej kochance pochodze z majej miejscowosci jaka jest Chojnow i mysle ze jezdzilbym z wielka checia z taka naklejka na samochodzie. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...