Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


czujnik temp. powietrza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

jak w temacie do czego ma służyć czujnik temp. powietrza w zderzaku (znajduje się on w otworach do chłodzenia tarcz hamulcowycz ) w bmw 316 compakt dodam ze nie mam funkcji BC w kierunku ale na wyswietlaczu zegarka widać pod słonce dodatkowe funkcje.

troche szukałem na innych forach i wychodzi na to że bmw montowało kompy bo zabrakło zwykłego zegarka.

Jestem ciekaw co myslicie na ten temat.

Z góry Dzieki i Pozdrawiam Cała Ekipe!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież żeby mieć temperature nie trzeba mieć pełnego komputera (połączonego z BC na "kierunkach"). happy_bmw

http://zdjecia.swistak.pl/03/496/3496199_1_b.jpg masz takie coś? No to klikasz a-temp i po problemie.

szczerze powiem: wątpię aby bawarczycy dawali coś do auta za free, w tym przypadku czujnik temperatury zewnętrznej

No...zdziwiłbys się.Wystarczy pogrzebać troche w autach.

Często bywa tak,że przykładowo

-nie masz owego "małego kompa" tylko zwykły zegarek,a instalacja jest

-głośniki są tylko z przodu,z tyłu jest instalka pociągnięta

-tak samo z halogenami

i wiele innych (oczywiście wszystko fabryczne) happy_bmw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalację pod klime montowali w wielu egzemplarzach (nawet 1991 - sam tak miałem,tyle że bez osprzętu), co do BC to możliwe że wcześniej miałeś BC z temp, komuś "pixeloza" się pojawia i kupił najtańszy bez pomiaru temperatury, spalania, itd... - sprawdź przełącznik kierunkowskazów i zobacz czy nie różni się ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

jak w temacie do czego ma służyć czujnik temp. powietrza w zderzaku (znajduje się on w otworach do chłodzenia tarcz hamulcowycz ) w bmw 316 compakt dodam ze nie mam funkcji BC w kierunku ale na wyswietlaczu zegarka widać pod słonce dodatkowe funkcje.

troche szukałem na innych forach i wychodzi na to że bmw montowało kompy bo zabrakło zwykłego zegarka.

Jestem ciekaw co myslicie na ten temat.

Z góry Dzieki i Pozdrawiam Cała Ekipe!!!!!!!!!!

jesli w lewym kanale powietrza to jest faktycznie czujnik temp od bc, a jesli w prawym to jest czujnik podgrzewania spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...