Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Polerowanie kloszy reflektorów.


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Robił juz ktoś z was coś takiego?Interesuje mnie sposób polerowania kloszy plastikowych bo takie mam w Beatce.Pozdro

[ Dodano: 3 Grudzień 08, 10:32 ]

Znalazłem coś takiego na zaprzyjaźnionym forum...

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?t=28476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie, montując ringi CCFL, porządnie wyszorowałem klosze od wewnątrz preparatem takim do czyszczenia rożnych powierzchni kuchennych i trochę"przejrzały" i mam wrażenie, że jakby mnie brud się na nich osadzał, chociaż to ostatnie to siła sugestii może mnie ponosi,:) ale efekt ogólnie nie był zły. Tylko, nie wiam jak to jest w przypadku e46 po lifcie z reflektorami. Trochę dowiadywałem się przy okazji sposobu montażu ringów, i gdzieś przeczytałem że właśnie w poliftowych sprawa ściągnięcia klosza jest nieco bardziej skomplikowana ze względu na to że któryś element lampy jest klejony-czego nie było przed liftem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
Chcę odgrzać temat z tym polerowaniem. Klosze wyglądają jak po piaskowaniu, obawiam się przedobrzenia przy polerowaniu mechanicznym. Może ktoś zna bardziej subtelną ale też i skuteczną metodę?

Tak jak było napisane , papiery wodne 1500 ,2000 , 2500 potem pasta polerska i są jak nowe , całość można zrobić nie demontując lamp ale zapewniam Cię że tysiąc razy lepiej i wygodniej będzie je zdemontować , ręcznie zrobisz to bez najmniejszego problemu , maszyna nie jest potrzebna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

w e34 jeśli pominiemy YH lub YB to takie przyżółcenie to osad na odbłyśniku lub jego przegrzanie,brudna soczewka i klosz wewnątrz.

Da się wyczyścić bez większego problemu a reflektor odzyska blask chyba ze jest już masakrycznie wypiaskowany klosz z zewnątrz.

Jeśli chodzi o polerowanie klosza od zewnątrz to nie polecam.Efekt jest niewielki,wymaga dużej cierpliwości a i jest dość ryzykowny jeśli chodzi o refleksy już na poziomie szkła.

To tak jak polerowanie przedniej szyby w bezpośrednim polu widzenia kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...