Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z Układem Chłodzenia w BMW 318is M42


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Prosił bym o pomoc w takim temacie: lewy wąż który prowadzi wode od głowicy do chłodnicy jest zimny :( czy to może by wina termostatu??? Dodam jeczcze ze moja Bunia wogóle się nie gzreje, temperatura trzyma się na środku nie wyrzuca wody i ogrzewanie w kabinie jest wzorowe... Pozatym mój mechanik odpoweietrzał ją już 2 razy, powietrza nigdzie nie ma a lewy wąż i chłodnica są zimne :( aha około 10 miesięcy temu była założona nowa chłodnica visco i termostat... Więc o co chodzi?? pytanie_bmw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Prosił bym o pomoc w takim temacie: lewy wąż który prowadzi wode od głowicy do chłodnicy jest zimny :( czy to może by wina termostatu??? Dodam jeczcze ze moja Bunia wogóle się nie gzreje, temperatura trzyma się na środku nie wyrzuca wody i ogrzewanie w kabinie jest wzorowe... Pozatym mój mechanik odpoweietrzał ją już 2 razy, powietrza nigdzie nie ma a lewy wąż i chłodnica są zimne :( aha około 10 miesięcy temu była założona nowa chłodnica visco i termostat... Więc o co chodzi?? pytanie_bmw ?

powiem ci tak,jesli ogrzewanie grzeje goracym powietrzem i sie nie grzeje to odpowietrzony jest.

jak chcesz to wylacz ogrzewanie i trzymaj jakies np.2,5 tys obrotow przez powiedzmy 15minut,jak juz sie zagrzeje silnik.wtedy powinien sie otworzyc, ale i tak napewno jest sprawny termostat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po rozebraniu terostatu okazało się że w gorącej wodzie wogóle się nie otwiera :( dopiero po gotowaniu go ok.3min we wrzątku lekko się otworzył (mechanik powiedział że do niczego się nie nadaje) dzisiaj zaloże nowy termostat, zobaczymy jaki będzie efekt <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...