Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


WIELKIE PODZIĘKOWANIA ..................!!!!


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

WIELKIE PODZIęKOWANIA dla kolegi Nickos-ia za pomoc w kupnie auta: E30 '86 323 czyli motorek 6 garkow , poj. 2,3

Naprawde pożadny mechanik ile mógł to oglądał ponad 2 godziny mu zeszlo, ale sie udalo i jast ( zdjecia niestety komisowe poniżej )

później pod mój dom chcieliśmy ją postawić ale 250 m nieubitej drogi i pole,

i znowu ponad 2 godziny taplania się w błocie, na szczęście nadeszła pomoc w postaci budowlańców i jakoś daliśmy radę , to na tyle na razie

POZDROWIENIA DLA NICKOSIA

c99021810nu.jpg

c99021828ix.jpg

c99021832ve.jpg

c99021843nl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-osoba posiadająca pojazd zabytkowy ma obowiazek sprawowania nad nim opieki dokładając wszelkich możliwych starań aby pojazd był w jaknajlepszym stanie. Właściciel jest zobowiązany do tego pod rygorem kary grzywny lub pozbawienia wolności!

-auto zabytkowe nie moze wyjechać za granicę bez zgody wojewódzkiego konserwatora zabytków

-auta zabytkowego nie można poddawać w zaden sposób jakimkolwiek modyfikacjom

-pojazd musi mieć ukończone 25lat i od 15lat nie moze być produkowany.

A jakbys się uparł to potrzebne są takie papiery:

-opinia rzeczoznawcy stwierdzająca, ze pojazd jest wyjątkowy o wartosciach kolekcjonerskich i historycznych.

-biala karta, dane pojazdu zdjecia 16x9cm z każdej strony oraz karta z danymi technicznymi i historia pojazdu

-wniosek do wojewódzkiego konserwatora zabytków o zamieszczenie w rejestrze.

coś wiecej? :wink: I jak dalej chcesz zółte blachy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, ze to nie jest takie łatwe, chyba że chce ci sie załatwiać to wszystko.

Mam wszystko o zółtych blachach w GT Classic, jest z tymi tablicami dużo roboty i obowiazkow, ale rób co chcesz przecież. :)

bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywoławcza 3800 :mrgreen: kupiona od kolekcjonera i restauratora starych aut, Nickos sobie z nim pogadał gdybym go nie popędzał to pewnie na noc byśmy zostali ,hehehehe :lol:

BTW ma też do sprzedania takie fele jakmoje czyli BBS RS 15 " oryginał BMW oraz kpl.opon zimowych w dobrym stanie - chyba 175/65/14 za 100 złotych (słownie sto :mrgreen: ) kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy cenowo to duzo czy malo ale autko jest sliczne <bmw_1>

wedlog mnie do pelni jego zajebistosci brakuje tylko usunac znaczek M z atrapki bo tak to naprawde tylko pozazdroscic :)

Pierwszy raz podoba mi sie e30 na waskiej lampie

pewnie ze wyrzucę, na spocie juz nie będzie,

hehehehe a jak na żywo zobaczysz.................miód <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...