Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


M20 ale B20 B25 B27??


Rekomendowane odpowiedzi

niedawno pożegnałem swoja e36 i zakupilem za niewielkie pieniadze cos takiego aby tylko dojeżdżać do pracy ok 7 km , miało to być niby 2,5 bo buda jest z 2,0

http://img167.imageshack.us/my.php?image=zdjcie202hx8.jpg

tak wygladal silnik zanim sie do niego dobrałem :twisted:

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest Eta kolektor w Ecie był bardziej zaokrąglony , ale gume od

przepływki to gaziarze nie wiem z czego wytargali :lol: :lol: :lol: normalnie krokowiec w

Ecie był kątowy a tutaj widze ze jest przeszczepiony najprawdopodobniej z 2.0 / 2.5 +

rzezba w gumie , ale skoro wszyskie plastry wytrzymały to gitara :lol:

Tak z ciekawosci to obrotomierz masz do ilu ??

Chłodnica tez jest inna w Ecie powinien byc zbiorniczek wyrównawczy tam gdzie masz

parownik od gazu , ciezko powiedziec do konca co to jest za hybryda :wink:

Ale stawiam raczej na 320 / 325

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stawiam raczej na 320 / 325

specjalnie napisałem jak napisałem żeby mi ktoś napisał na co to wygląda na pierwszy rzut oka a ze rzeźba jest i to konkretna to wiem ,tych "plastrów" już nie ma kupiłem i założyłem klapkę anty strzałowa

wolna sobota to trzeba sie zabawic :lol: :lol:

20081213103x2kw8.th.jpg

a tak wyglada głowica

20081213104nw2.th.jpg

a rozbierałem bo "cos" mi stukało,nazwijmy to tak,w silniku po dodaniu gazu tak od 2,5 tys. obr. niby zawór niby szklanka ale o tym nieco później :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz silniczek Super ETA z porzezbionym osprzetem :wink: tak jak wczesniej

pisałem , chłodnica inna , krokowiec tez przeszczepiony i widze ze troche gumy tez

sztukowane ale jak na głowicy jest 2.7 to innej opcji nie ma :wink:

Jakbys sie dogrzebał do numeru silnika to jesli mam racje i jest to super Eta to

numer powinien sie zaczynac od 276KB :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...