Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW-Kobiety


Aga

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy i Szanowni Panowie niestety z przykrością muszę stwierdzić, że zdominowaliście te strony i to forum. A szkoda!!!!!!!!!! Również i kobiety są posiadaczkami, właścicielkami oraz użytkowniczkami tych pięknych aut.. BMW.... Ja np. nacodzień jestem zwykłą urzędniczką, a prywatnie jeżdżę BMW 318i i jestem z tego bardzo dumna. Sama zarobiłam i sama sobie kupiłam to autko. Czasem mam dobre serce i pożyczam je mężowi, ale przyznam, że przychodzi mi to z trudem. Dbam o nią jak o dwójkę moich dzieci. Niemal jest moim "trzecim dzieckiem". teraz od kiedy jestem posiadaczką mojej wspaniałej BMK-i to dopiero rozumiem dlaczego czasem mężczyznom zdarza się zapominać i bardziej dbać o auta niż o własne kobiety......... A zaczynałam od Forda, a później był maluch i tuż przed BMW Mercedes 123 D.

Ale BMW to BMW..........

Pozdrawiam AGA. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info o zlotach/spotach jest w dziale o takim tytule:

http://www.forum.maxbimmer.pl/tematy10/vi-spot-bmw-26-marzec-2006-vt884.htm

ale to dużo czytania, więc w skrócie:

jutro godz. 14 przy wzgórzu Andersa od strony Ślężnej, plan spota ustalany raczej na miejscu chociaż wstępnie na Bielany chyba pojedziemy

tam nic nie można kupić ani sprzedac, spotykamy żeby............... się spotkać , hehehehehe

pojeżdzić razem , pogadac itp.

a tu link do zdjęć ze spotów ( polecam lekturę www.maxbimmer.pl ):

http://www.maxbimmer.pl/galeria/nasze_spoty.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, A tak w ogóle kiedy i gdzie odbywają się spotkania posiadaczy BMW. Czy na takich spotkaniach można coś kupić do auta? Pytam, bo nigdy nie bywałam na czyś takim... Jestem ciekawa jak to wyglada i na czym polega?

Nie ... przyjezdzaja wszyscy wlasciciele BMW i sie wymieniaja co najwyzej informacjami . No chyba ze sie trafi ktos kto ma jakis sklep namiary czy cos ale nikt nie wozi ze soba czesci ...

Odbywaja sie masz w temacie nizej o spotach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Aga to przyjedż na spota, zobaczysz z kim rozmawiasz ( póżniej prościej na forum jest jak sie kogoś osobiście zna ) i będziesz mogła zadawac duuuuuużo pytań, będzie napewno kilka M40,

dont't worry, my nie gwałcimy, z regóły <bmw_2> bmw_beer happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oxstylE!, Nie jestem z Wrocławia mam kawałek drogi aby dojechać i nie znam go zbyt dobrze. Czasem bywam i jeżdżę po Wrocławiu, ale tak szczegółowo to się nie orientuje. Tak więc potrzebowałabym dokłanych namiarów gdzie spotykają się posiadacze BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...