Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Po wycięciu kata tds stracił moc


Gość e34t

Rekomendowane odpowiedzi

po usunięciu katalizatora stracił moc wycełem go ponieważ był tak zapchany że praktycznie nieprzepuszczał spalin najlepszym wyjściem było by wgranie softu które powodowało pracę silnika ze zmienionymi parametrami sondy z góry dziękóję za odpowiedzi <bmw_3>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po usunięciu katalizatora stracił moc wycełem go ponieważ był tak zapchany że praktycznie nieprzepuszczał spalin najlepszym wyjściem było by wgranie softu które powodowało pracę silnika ze zmienionymi parametrami sondy z góry dziękóję za odpowiedzi <bmw_3>

2 rzeczy"

1-tdsy nie maja sondy:D

2-sprawa wyciecie kata nie ma prawa wplynac na pogorszenie osiagow w tdsie

przyczyne musisz poszukac gdzie indziej:D jezeli masz przeplywke to moze byc ona sprawdz fitra powietrza zobacz czy na bank szczelny jest uklad i przedewszystkim czy zamiast kata zostala wspawana rura o odpowiedniej srednicy- nie moze byc mniejsza:D

Nawet bez softu powinienes poczuc roznice na + nie - wiec powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem za bardzo raczej nieszczelność to auto kupiłem takie jest to kombinowanka silnik z nowszego modelu pod plastikowy kolektor a zamontowany aluminiowy od pompy waku jest wjście na 3 rurki użyta jest jedna do egr a na turbo już niema czyli mam jeszcze sporo do pogrzebania

katalizator jest tylko przebiłem przez niego otwór średnicy rury

przepływki niemogłem znaleźć ( od filtra powietrza do turba nic niema sama rura ) także niewiem gdzie szukać raczej nieszczelność :drunk:

[ Dodano: 4 Styczeń 09, 12:43 ]

narazie zrobiłem reset kompa przez ściągnięcie klemy jest trochę lepiej ale jeszcze to nie to gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...