Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy ktos ma polakierowane lampy?


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym polakierować lampy w moim e 32 tak żeby cale klosze były czerwone ( ewentualnie zamiast tego kierunki na czarno albo biało ). jeżeli ktoś ma tak zrobione to proszę o wklejenie zdjęć. Interesuje mnie jeszcze jak to jest wytrzymałe. <bmw_1> Na allegro znalazłem folie do lamp, może to da lepszy efekt ( na pewno szybszy ) tylko jak z montażem tego ustrojstwa jest ( na wodę czy jak )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej pierwszej e30 mialem tylne lampy zrobione. Zadna folia. Dosc latwy i dobry sposob bylo polakierowanie. Trwa to sekund 5, a wyglada dosc dobrze. Sa specjalnie do tego lakiery do lamp. Ja mialem je tak przez jakis rok, poltora. Pozniej samochod sprzedalem, ale lampy dalej prezentowaly sie bardzo dobrze. Fotka ponizej.

allegro01.jpg

[ Dodano: 1 Styczeń 09, 19:08 ]

Wlasnie teraz zauwazylem, ze jestes z Wrocka. Wiem, ze byly takie lakiery, rozne kolory, w sklepie motoryzacyjnym przy ul. Bacciarrallego (Biskupin). Moge tam podejsc jutro jesli chcesz (tylkjo nie wiem o ktorej wroce bo jade rano obejrzec jakas fure..) i pozniej dac znac na forum czy nadal je maja. Ale napewno znajdziesz cos takiego w D&W (ul. Borowska).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz. Jak możesz kolego woz to podejdź do tego sklepu i zapytaj może jeszcze o folie ( może akurat maja ). Ja chyba jednak zdecyduje sie na naklejenie foli ponieważ mogę ja w każdej chwili odkleić bez szkody dla lampy a poza tym jak oglądałem efekty po naklejeniu foli to muszę powiedzieć ze bylem pod wrażeniem ( nic spodniej nie przebijało ) i podobno przepuszcza 95% światła. Ja miałem lakierowane lampy w mercedesie dosyć grubo a i tak jak przyświeciło słońce kolory przebijały co mnie strasznie drażniło i poza tym raz nawet psy zabrały mi dowód miedzy innymi tez za to a jak bym miał folie to by mnie mogli pocałować w d... .

A tak to wygladalo:

mercdupapaintbs8.jpg

w791.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Bylem tam w tym sklepie. koles powiedzial, ze teraz tego lakieru nie maja (folii nie mieli) ale moze zamowic. Koszt z tego co pamieta, bylo w okolicach 15-20zl za puszke. Sklep sie znajduje przy ul. Bacciarallego we Wrocku. Okolice Biskupina/Sepolna, kolo przejscia do kosciola zz ul. Bacciarallego do ul. Jackowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...