Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


jak uruchomić telefon e38


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie odnośnie uruchomienia telefonu w samochodzie,jak włoże karte to niestety nie zostaje rozpoznana ( karte wkładam pod telefon bo nie ma innego miejsca-a czytałem ze może być ) czy to wina karty? słyszałem ze aby uruchomić telefon potrzebuje starą karte sim...starą w sensie pojemności musi być 60 wpisów czy to prawda?? mozę ktoś wie jak sobie z tym poradzić?dziękuje za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem problem z odpaleniem telefonu u siebie :( , tylko że ja próbowałem jedynie z kartą włożoną pod słuchawką. Przekładałem, obracałem, kombinowałem z kodami i nic :x . Okazało się jednak, że wystarczyło tą samą kartę ( startówka HEYAH za 5 PLN ) włożyć - czipem do dołu od strony świateł - do centralki z tyłu za kierowcą i po kłopocie. Jest tam nawet specjalnie wyżłobione miejsce na palucha coby można było kartę wkładać i wyciągać bez potrzeby demontażu centralki. Telefon działa znakomicie włącznie z zestawem głośnomówiącym <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ja też wkąłdałem tylko do słuchawki bo nic innego nie znalazłem..gdzie szukaćtego drugiego miejsca na karte,jak byś mogł dokładniej napisać byde wdzięczny

[ Dodano: 3 Styczeń 09, 10:45 ]

znalazłem dzisiaj to miejsce na karte,ok wkładam karte na telefonie już nie pisze "włóż karte sim " ale ciagle swieci na słuchawce takie przekreślone kółko i nie moge sie połączyć z żadnym numerem,o co teraz chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wcisnąć przycisk z głosniczkiem i minusem i przytrzymać go kilka sekund, powinno wejść do jeszcze jednej funkcji blokady, jest tam zapytanie o zmiane kodu blokady i znowu kod do zmiany, ale tam powinien zadziałać standard czyli 1234 i wyswietlić kod do odblokowania telefonu :D

Powodzenia bmw_beer

P.S. Jeśli nie zadziała to spróbuj zmienić kartę (Simplus, Tak Tak) u mnie działa na Heyah <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...