Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 nie grzeje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanko? Trochę mi warjuje moje autko. Gdy złapie poprawną temperaturę cieczy chłodzącej, a dzieje się to szybko, nie grzeje się i podczas jazdy nie opada, nadal z nawiewy na szybę czy też na nogi leci zimne powietrze. Dopiero gdy jadę zaczyna lecieć ciepłe. Co jest??

[ Dodano: 4 Styczeń 09, 16:31 ]

Pomocy. please

[ Dodano: 5 Styczeń 09, 20:00 ]

Czy ktoś wie co się z tym autkiem dzieje?? uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przyczyn może być kilka np niski poziom płynu ,źle odpowietrzony układ lub pompa wody ma uszkodzone łopatki,lecz zacznij od dobrego odpowietrzenia całego układu chłodniczego włącznie z nagrzewnicą .Czytaj na innych postach było na ten temat pisane. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolej plynu do chlodnicy, i zobacz czy to nie jest przyczyna. Ja kiedys mialem tak w mojej 328, ze za malo plynu mialem i nie chcial grzac. Chociaz ostatnio byly mrozy ostre. Upewnij sie przypadkiem, czy miales dobry zimowy plyn wlany, bo jesli miales letni, to po prostu mogl zamarznac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareknes i znalazłeś przyczynę?

Płyn chyba jest na maxa, więcej nie wejdzie. Wcześniej było dobże dopuki nie uzupełniłem płynu, a więc może jest zapowietrzone. Próbowałem odpowietrzać(chyba, bo nie wiem czy to tak - na rozgrzanym, odpalonym samochodzie odkręcam odpowietrznik do tąd aż leci płyn, z tym że nie leci mi powierze tylko psiuka bąblami płynno powietrznymi. P.S. A to nagrzewnice też się odpowietrza??

Dzięki za informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko by było Elegancja Francja, ALE... Odpowietrzyłem układ chłodzenia, a poza tym weszło mi z 2 litry płynu z ty, że na postoju nadal dmucha zimnym powietrzem. Wystarczy, że ruszę i już leci ciepłe. Co jest??

[ Dodano: 9 Styczeń 09, 18:46 ]

Jednak nie. Teraz wszystko jest ok. Potrzebne było odpowiednie odpowietrzenie!! Wielkie dzięki uklon_bmw uklon_bmw uklon_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...