Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Lambo doors


Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie- czy ktoś wie, lub widział E34 z Lambo doors (jak kto woli LSD). Jeśli tak prosiłbym o fotki, ponieważ przymieżam się do takiej przeróbki, choć nie znalazłem jeszcze firmy która oferuje zawiasy Lambo do E34. Pozostaje mi własna konstrukcja. Muszę tylko wiedzieć czy ktoś już tego próbował i czy to możliwe (podobno niektóre auta tego nieprzyjmują).

Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pershing wejdź na www.chromy.pl. Tam jest srebrne A4 z Lambo które stoi pod moim blokiem. W zeszłym roku podbiło polskie zloty tuningowe, oraz wizytowało w Paryżu. Pooglądaj, pogadamy.

Kręciłem jej spinnerami na felgach, więc jak rozumiem moge coś powiedzieć. LSD jest fajne, ale raczej zbędne.... dodaje szpanu itd. itd. ale otwórz te drzwi w garażu..... Ale każdemu podoba się co innego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już chyba wszystko - ogólny schemat, dostęp do części. Czas na wstępny projekt. Założeniem jest by po nieudanych próbach można było powrócić do stanu pierwotnego (jestem w stanie temu sprostać), oraz by po zamknięciu, drzwi wyglądały jak ze zwykłymi zawiasami.

Czas pokaże.

Liczę na waszą pomoc i doradztwo techniczne w sprawach konstrukcji BMW. Nie wiem wszystkiego, więc wasza wiedza bardzo się przyda.

Pozdrawiam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już chyba wszystko - ogólny schemat, dostęp do części. Czas na wstępny projekt. Założeniem jest by po nieudanych próbach można było powrócić do stanu pierwotnego (jestem w stanie temu sprostać), oraz by po zamknięciu, drzwi wyglądały jak ze zwykłymi zawiasami.

Czas pokaże.

Liczę na waszą pomoc i doradztwo techniczne w sprawach konstrukcji BMW. Nie wiem wszystkiego, więc wasza wiedza bardzo się przyda.

Pozdrawiam M.

Witam imiennika :wink: pomysł całkiem ciekawy <bmw> podpowiedzieć moge tyle żebyś dobrze dobierął materiały do budowy tego zawiasu, i odpowiednio silny siłownik(teleskop, jak kto woli) żeby drzwi po otwarciu trzymały się w górze i nie opadały, a zarazem żeby dały się opuszczać używając niewielkiej siły <bmw> Powodzenia w pracach życzę, i chętnie zobaczymy jak Ci to wyszło :wink: <bmw> <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "siłownik czy teleskop" to jest to sprężyna gazowa jednostronnego działania, o sile 2500N (ok. 250kg), A materiał to napewno nie będzie St6.

A i nawet zdjęcia się znalazły : http://plaza.umin.ac.jp/~satoshi/mod01Oen.html .

Znalazłem trzy rodzaje zawiasów do LAMBO DOORS (tj. LSD). Niewiem jeszcze od czego jest uzależnione użycie któregoś z nich, ale dowiem się.

Dzięki za wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś bodajże na stronie mapeta, czytąłem też o jego robocie. Mianowicie, przerobił zawiasy tak, żeby dąły się otwierać pod tkaim samym kątem jak normalne drzwi, przydetna np. w niskich garażach, gdzie drzwi do góry raczej nie podniesiesz :wink: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pershing wejdź na www.chromy.pl. Tam jest srebrne A4 z Lambo które stoi pod moim blokiem. W zeszłym roku podbiło polskie zloty tuningowe, oraz wizytowało w Paryżu. Pooglądaj, pogadamy.

Byłem na stronie , jedyne co tam jest fajnego to felgi na niektórych samochodach. Całość jakos przypomina "Pimp my ride" nie najlepiej mi sie to kojarzy i dalej obstaję przy swoim - E34 i lambo doors to lipa i tyle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej obstaję przy swoim - E34 i lambo doors to lipa i tyle :lol:

I ja sie z toba zgadzam przyjacielu drogi : ))

moje zdanie nie zmienione, coupe oki jeszcze jakos przelkne, E34 ?? :oops:

jezeli cos bym robil z drzwiami na sile to cos w ten sposob ze przod otwera sie normalnie,

a tyl jak w starych syrenach tzw. scissor doors czy cos takiego;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na bagażnik FLIP FLOP?

Ciężko będzie się dostać do trójkąta, ale już jest nietypowo.

W końcu chyba o to chodzi, jeśli ktoś chce mieć nietypowe auto, wyróżniające się z tłumu fabrykantów. Jedyne i niepowtarzalne. A największą satysfakcję sprawi mi to że zrobię to sam i dla siebie. Bo to ma się mi podobać i nie robię tego dla innych - gapiów.

Wasze oceny - pozytywne bądź negatywne - świadczą tylko o jednym "Maciek brnij dalej. Przyszłość pokaże co z tego wyjdzie."

Niezaprzeczam że może powinie mi się noga i zrezygnuje. Wiem jedno, spróbować trzeba.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pójdziesz w takim kierunku jak ci się będzie podobać , ważne żeby wlasciciel był zadowolony , reszcie jak sie nie podoba to niech sie nie patrzą , ja juz nie komentuje RESPECT dla ciebie bo to nie łatwe ani nie tanie do zrobienia bmw_beer

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Dzisiaj 15:36 Re: Lambo

oxstylE! napisał/a:

Pershing napisał/a:

dalej obstaję przy swoim - E34 i lambo doors to lipa i tyle

I ja sie z toba zgadzam przyjacielu drogi : ))

moje zdanie nie zmienione, coupe oki jeszcze jakos przelkne, E34 ??

popieram kolege e-34 to e-34 a nie e-34lambo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...