Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


mały problem :(


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy miałem dziś małą przygode a mianowicie na zakrecie pojechałem prosto :(

zatrzymałem sie na pewnej bardzo kamienistej górce a auto mi sie zawiesiło tak że koła wisiały w powietrzu i zjechać z tego pomagały mi 3 osoby :|

przedni zderzak poszedł sie jeb** rejestracja powyginana listwy połamane itp.

przejde w końcu do sedna sprawy a chodzi o to że teraz jak odpalam to cośdziwnie mi "wali" pod maską i urwane są zaczepy od osłony wentylatora, zpiełem je opaską kablowe ale itak nadal to jest i zastanawiam sie czy coś sie tam mogło w tym stopniu uszkodzić układ kierowniczy jest raczej ok bo normalnie skreca itp ale przy odpalaniu jest ten dziwny dzwięk, aha i jeszcze paski teraz tak dziwnie hałasuja :| tak jak by tarły o coś

sam nie wiem co to może być bo na oko to mi wygląda OK :cry:

jak będzie chwilka czasu to wrzuce foty nieszczesnego zderzaka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to mocowanie chłodnicy? Spróbuj ją poruszać, jak jest luźna to pewnie będą one. Przy uderzeniu w przód w E36 te mocowania to jedna z pierwszych rzeczy jakie się sypią. U mnie chłodnica jest luźna i też mi coś wali przy zapalaniu :/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan zobacz moze pasek jest luzny / ktoras rolka dostała strzała od tego dzwonka

moze pompa wspomagania ...

Ewentualnie posprawdzaj jeszcze poduszki pod silnikiem , mozliwe ze ktoras jest

zerwana i silnik wpada w wibracje i telepie np tą osłoną od wentylatora :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no właśnie musze gdzieś na kanał pojechać i to posprawdzać bo sie zawiesiłem tak że przednie koła były w powietrzu :/ a auto było oparte na silniku "chyba" w każdym razei głęboko sie wtoczył na tą górke..... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no wiec byłem z autem na warsztacie i już wiem wszsytko co i jak :/

miska jest troche obtarta ale jest OK

a poza tym to do wymiany jest:

Intercooler, chłodnica klimy, wentylator + osłona klimy, osłona Visca, wieszaki pod chłodnice, przewody wspomagania. i to chyba na tyle. mam nadzieje ze wszystko pytanie_bmw

i tu od razu postawie pytanie czy nie ma nikt tdsa na cześci ???? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...