Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy lampy przod i tyl E39 przed. 99r i po 99r to to samo?


Tomek v8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Planuje zmiane lamp u siebie w E39 przod i tyl bo troche mi przeszkadzaja pomaranczowe kierunki.

Moje auto jest 99r a chcialbym wstawic na tyl z bialymi kierunkami typu glasklar albo z czarnymi.Na przod chce wymienic sam okular z bialym albo czarnym kierunkiem.

Mam katalog z lampami Hella i tu jest napisane,ze tylne lampy ktore chce zalozyc byly produkowane od roku 09/00.

Problem jest w tym,ze jak patrze na zdjecia lamp do 99r i po 99r to te nowe wydaja optycznie na ciut mniejsze.I tu jest moje pytanie:Czy one faktycznie sa mniejsze czy to jakies zludzenie?

Nie chce zrobic babola i kupic lamp,ktore jak sie pozniej okaze beda troche inaczej wyprofilowane albo beda za duze i nie beda pasowaly.Dlatego wole sie upewnic. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec z przednimi nie masz zadnych problemow,bo okular trzyma sie na zatrzaskach wiec zdejmujesz stare i zakladasz nowe.Upewnij sie tylko ze uszczelka dobrze lezy i zatrzaski sa zamnkniete,bo jak nie to zaczna ci lampy parowac jak sie dostanie wilgoc.

Co do tylnich to nie sa mniejsze.Wszystkie z e39 pasuja do siebie.Jesli chcesz kupic LED ( lampy diodowe) musisz sie upewnic ze da sie je podlaczyc.Niektore z takich lamp maja inne mocowania i trzeba wyciac nowe otwory.No i oczywiscie sprawa polaczenia tez jest inna.Aczkolwiek teraz jest tyle tego na rynku ze kupisz diodowe nie wymagajace przerobek i komputer nie bedzie pokazywal zadnych bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...