Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Licznik Kilometrów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Tak jak napisał Predator , stare liczniki w e32 / e34 kreciły sie do 299tys

Ciekawe dlaczego ?

Czyzby projektanci byli pesymistami i podejrzewali,ze auto nie doczeka przebiegu wiekszego niz 300000 km????

Ja ogladalem ostatnio E34 z przebiegiem 480000 i musze przyznac,ze jeszcze niezle sie trzymala.Do tego gosciu krzyczal sobie za nia az 1500 EUR. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Tak jak napisał Predator , stare liczniki w e32 / e34 kreciły sie do 299tys

Ciekawe dlaczego ?

Czyzby projektanci byli pesymistami i podejrzewali,ze auto nie doczeka przebiegu wiekszego niz 300000 km????

Ja ogladalem ostatnio E34 z przebiegiem 480000 i musze przyznac,ze jeszcze niezle sie trzymala.Do tego gosciu krzyczal sobie za nia az 1500 EUR. :D

Raczej o mechanike to mogli byc spokojni :wink:

Mysle ze tutaj zawinił projektant układu , lub tez koszt takiej pamieci był zbyt duzy

i dlatego stwierdzili ze zamontują słabszy/tańszy układzik ... ciezko powiedziec co

mogło byc przyczyną ze kreciły sie tylko do 299tys ... inna sprawa ze to własciwie

dotyczy pierwszych zegarów z elektronicznym licznikiem chyba do 90 roku wystepował

ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie przekręciłem już 305000 także liiczy km dalej(E34 91r) musze sprawdzić bo chyba mam kości pamieci z licznika z tdsa(190.000 km ma chyba naliczone)

A o tych 299960 to już na innych forach czytałem

[ Dodano: 20 Luty 09, 21:40 ]

U mnie jest to samo:D po przekroczeniu magicznej ;iczby 300000 licznik zaczął zamazywać cyfry itp....

U Ciebie to może pixeloza(do naprawienia) się wdała do wyświetlacza-wydaje mi sie ,że dalej nalicza Tobie prawidłowo kilometry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nalicza wszystko...ale wydajmi sie że troszke za szybko... albo to moje dziwne wrazenie:P generalnie zaczyna zamazywac cyry przy dłuższej jeżdzie

To tak samo jak z wiekiem-każdemu się dłuży do 18tki a potem to już leci :))

zamazywać= znikają segmenty cyfr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zaczyna zamazywać cyfry przy dłuższej jeździe

Piksele znikają przez nagrzanie się elementów licznika , metal w elektronice rozszerza się i są braki w przewodzeniu , na kilku forach był już temat skutecznej naprawy , udaje się bardzo często ;)

Co do wymiany kości pamięci to trwa to tyle co wymiana żarówki podświetlenia zegarów , wyciągamy zegary , wyjmujemy kostkę , wsadzamy drugą , wsadzamy zegary :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...