Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Centralny zamek z pilota i domykanie szyb


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam zamiar zalozyc sterownik centralnego zamka z pilota. Centralka plus piloty z allegro. Z podlaczeniem tego nie powinno byc problemu, ale jesli ktos cos takiego u siebie zakladal to prosze o porady :D

No i jeszcze chcialem pokombinowac z domykaniem szyb z pilota. Nie mam modulu komfortu, ale podobno latwo da sie to zrobic.

Czekam na wasze opinie i wskazowki <bmw_2>

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ramach opini raczej:)

Centralny bardzo dobra rzecz. Polecam dokładność w zakładaniu tego(dobra izolacja przeworów i jakieś dobre złączki) bo po jakimś czasie lubi się taka samoróba zesrywać;):D - wiem z własnego doświadczenia. W mojej e36 mam domykanie szyb po zamknięciu pilotem (chyba seryjne bo mam pilota BMW)i bardzo mi się to podoba:)kolejna bardzo fajna rzecz:).pochwal się efektami jak zrobisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładałem u siebie w poprzedim aucie czyli e36 320i sedan. jak wymontujesz schowek to tam jest centralka tylko nie wiem jaka jest u Ciebie. tak czy siak sterowanie centralnego jest plusem z tym że trzeba wpiąć sie w centralce pod (chyba , bo już dokładnie nie pamiętam) 24 i 25 pin ( w kostce która jest w nią wpięta nie ma kabli w tym miejscu) dalej tylko podpiąć sie pod kierunki czyli przy głośniku od strony kierowcy jest przekażnik. tam znajdziesz sobie kable odpowiednio na prawą i lewą strone. co do domykania szyb to kojaże że jeżeli kupisz alarm ze sterownikiem domykania to trzeba dodatkowo wstawić przekażnik i będzie chulać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ok, wiem juz jak podlaczyc otwieranie i zamykanie i kierunki.

Nie wiem jeszcze gdzie podlaczyc kabelek od komfortu (jak sie okazalo mam modul komfortu w aucie). Centralka daje 30 sek. impuls (-). Gdzie mam to podlaczyc zeby przy zamknieciu auta domykalo szyby??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...